banner1020
banner978

MHP Bafra Kadın Kolları Seçime Hazır

MHP Bafra Kadın Kolları Kurban Bayramı dolayısı ile Cumhuriyet Mahallesinde bulunan binalarında bayramlaşma gerçekleştirdi.

MHP Bafra Kadın Kolları Seçime Hazır

 MHP Bafra Kadın Kolları Kurban Bayramı dolayısı ile Cumhuriyet Mahallesinde bulunan binalarında bayramlaşma gerçekleştirdi.


Bayramlaşmaya çok sayıda partili ve partisiz bayan katıldı.


Bayramlaşma esnasında MHP Bafra İlçe Başkanı Av.Hüseyin Acar, MHP Bafra Belediye Başkan Aday Adayları Nusret Seven, Özgür Topkaya hazır bulundu.


Tüm bayanların bayramlarını kutladılar.
MHP Bafra Kadın Kolları Başkanı Zeynep İleri ise tüm kadınlara yönelik bayram kutlamasında bulundu.


İleri,’’ Günlük yaşamın sıkıntılarını bir kenara bırakarak ailemizle, sevdiklerimizle, eş ve dostlarımızla sevgi dolu günler geçireceğimiz bir mübarek kurban bayramını daha karşılamanız mutluluğu içerisindeyiz. Dini bayramlar; tanıdık, eş, dost ve akraba ziyaretlerinin; sevincin, mutluluğun, yakınlaşmanın ve dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı çok özel günlerdir. Bayramlar dayanışmanın, yardımlaşmanın, kardeşliği pekiştirmenin çok önemli bir fırsatıdır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Milli kimlik bilincinin artması ve gerçek anlamda bir büyük birliğin sağlanması ancak varlığı da yokluğu da paylaşmaktan geçer. Bizler, bu güzel duyguları diğer günlere de taşıyarak, hoşgörüyü, anlayışı ve sevgiyi hayatımızın belirleyici temel faktörü haline getirmeliyiz. Kin, nefret ve kavgaların sona erdiği, sevginin, hoşgörünün, dostluğun pekiştiği bayramlar diliyorum. Bu duygular ile şehitlerimize rahmet, gazilerimize şükran sunarak, yüce Türk milletinin, yurt dışındaki vatandaş ve soydaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin,Bafralıların Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, bayramın tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.’’dedi.

Konuşmalardan sonra MHP’li kadınların evlerinde yaptıkları tatlılar ve pideler ikram edildi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2013, 20:07
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER