MHP; 402 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
MHP, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yer alacak 402 adayını daha açıkladı. Açıklanan isimler arasında 15 ilin belediye başkan adayı da bulunuyor.
MHP, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yer alacak 402 adayını daha açıkladı. Açıklanan isimler arasında 15 ilin belediye başkan adayı da bulunuyor.
İŞTE MHP’NİN YENİ AÇIKLANAN
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
1 ADIYAMAN İL RIFAT ERDEM
2 AĞRI İL SERVET AL
3 ARTVİN İL MUSTAFA POLAT
4 BOLU İL İBRAHİM DOĞAN
5 HAKKARİ İL NEVZAT DOĞAN
6 MUŞ İL ŞEREFETTİN YATCİ
7 SİİRT İL MUZAFFER FURAT
8 SİNOP İL HASAN DEMİR
9 TOKAT İL ADNAN ÖZMEN
10 TUNCELİ İL MÜCELLA SALER
11 UŞAK İL MUHAMMET FATİH ERDOĞAN
12 BATMAN İL HAYRETTİN BEKTAŞ
13 ŞIRNAK İL BAHAR CAVLAK
14 KİLİS İL ÖMER YABANCI
15 DÜZCE İL ERDOĞAN BIYIK
16 ADIYAMAN BESNİ İLÇESİ KENAN POLAT
17 ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇESİ ABDURRAHMAN YAYLAGÜL
18 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇESİ KAMBER ÖZTÜRK
19 ADIYAMAN KAHTA İLÇESİ SIRAÇ ASLAN
20 ADIYAMAN SAMSAT İLÇESİ SADIK ÖZTÜRK
21 ADIYAMAN SİNCİK İLÇESİ AHMET GENCİZ
22 ADIYAMAN TUT İLÇESİ HASAN ŞAHAN
23 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇESİ ALİ SARITAŞ
24 AFYONKARAHİSAR HOCALAR İLÇESİ DOĞAN DEMİR
25 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇESİ BAHTİYAR AŞKIN
26 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇESİ TACETTİN DAMLARKAYA
27 AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇESİ İBRAHLİM YILDIZ
28 AĞRI DİYADİN İLÇESİ AHMET ŞİMŞEK
29 AĞRI DOĞUBAYAZIT İLÇESİ FEYYAZ BİLEN
30 AĞRI ELEŞKİRT İLÇESİ MEHMET FATİH YERLİKAYA
31 AĞRI HAMUR İLÇESİ YAKUP GÜNER
32 AĞRI PATNOS İLÇESİ AYDIN ŞİMŞEK
33 AĞRI TAŞLIÇAY İLÇESİ SİNAN AYDEMİR
34 AĞRI TUTAK İLÇESİ COŞKUN AKBABA
35 AMASYA GÖYNÜCEK İLÇESİ KADİR FATİH ERDOĞAN
36 AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇESİ ADNAN TORUN
37 AMASYA SULUOVA İLÇESİ YAŞAR TANCI
38 ARTVİN MURGUL İLÇESİ HAKAN İNAN
39 ARTVİN ŞAVŞAT İLÇESİ TANER AKGÜMÜŞ
40 ARTVİN YUSUFELİ İLÇESİ ERDAL DEMİRCİ
41 BİNGÖL ADAKLI İLÇESİ ERDAL ALMALI
42 BİTLİS GÜROYMAK İLÇESİ HAKAN AZBAY
43 BİTLİS HİZAN İLÇESİ RAMAZAN ŞİMŞEK
44 BİTLİS MUTKİ İLÇESİ DOĞAN UYANIK
45 BOLU DÖRTDİVAN İLÇESİ DURMUŞ ÜNAL
46 BOLU GEREDE İLÇESİ RAMAZAN GÜLER
47 BOLU GÖYNÜK İLÇESİ AHMET ÇANKAYA
48 BOLU MENGEN İLÇESİ ALİ BUDAK
49 BOLU SEBEN İLÇESİ HAKAN CANKURTARAN
50 BURDUR AĞLASUN İLÇESİ MEHMET TURGUT
51 BURDUR ÇAVDIR İLÇESİ SÜLEYMAN KAYACAN
52 ÇANAKKALE BAYRAMİÇ İLÇESİ ŞUAYİP BAŞARAN
53 ÇANAKKALE BİGA İLÇESİ ENVER KOÇ
54 ÇANAKKALE ECEABAT İLÇESİ ENGİN DERSE
55 ÇANAKKALE EZİNE İLÇESİ ALİ TEVFİK AYTİMURER
56 ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇESİ ERTAN ERDOĞAN
57 ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇESİ ADEM BALTA
58 ÇANAKKALE YENİCE İLÇESİ LEVENT AKYOL
59 ÇANKIRI ATKARACALAR İLÇESİ ALİRAZA KÜÇÜKKUTLU
60 ÇANKIRI ÇERKEŞ İLÇESİ HÜSEYİN ERDOĞAN
61 ÇANKIRI KORGUN İLÇESİ HASAN HÜSEYİN KOZAN
62 ÇANKIRI KURŞUNLU İLÇESİ HÜDAİ HAMDİ BÜYÜKPOYRAZ
63 ÇANKIRI ORTA İLÇESİ YUNUS YARIMKAYA
64 ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇESİ ÖMER GÜNGÖR
65 ÇORUM ALACA İLÇESİ SACİT KAĞIZMAN
66 ÇORUM BOĞAZKALE İLÇESİ MESUT OCAKLI
67 ÇORUM İSKİLİP İLÇESİ ALİ SÜLÜK
68 ÇORUM KARGI İLÇESİ RECEP BOLPAÇA
69 ÇORUM OĞUZLAR İLÇESİ OĞUZ HANTAL
70 ÇORUM ORTAKÖY İLÇESİ NECİP ERDEMİRCİ
71 ÇORUM OSMANCIK İLÇESİ AHMET GELGÖR
72 ÇORUM SUNGURLU İLÇESİ ŞABAN KÖYHANOĞLU
73 ÇORUM UĞURLUDAĞ İLÇESİ CEMAL SAĞIR
74 EDİRNE KEŞAN İLÇESİ HÜSEYİN YILDIRIM
75 EDİRNE MERİÇ İLÇESİ MEHMET CAN ÖZTARAK
76 ELAZIĞ SİVRİCE İLÇESİ TURGAY GÜNDOĞAN
77 ELAZIĞ KEBAN İLÇESİ AHMET TURAN ÖZCAN
78 ERZİNCAN İLİÇ İLÇESİ HAMZA BURAN
79 ERZİNCAN KEMALİYE İLÇESİ MEHMET KARAMAN
80 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ İLÇESİ ŞEREF ORUÇ
81 GİRESUN EYNESİL İLÇESİ EMRE KEMAL
82 GİRESUN GÜCE İLÇESİ YÜKSEL GEÇGEL
83 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇESİ MURAT BÖLÜK
84 GİRESUN YAĞLIDERE İLÇESİ YAŞAR İBİŞ
85 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇESİ ENVER ŞEN
86 HAKKARİ DERECİK İLÇESİERKAN KAYA
87 HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇESİ AHMET AYDIN
88 HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇESİ BEYAZ TUNÇ ORAL
89 ISPARTA ATABEY İLÇESİ AZİZ ERASLAN
90 ISPARTA GELENDOST İLÇESİ ÖMER KOLBAŞI
91 ISPARTA SENİRKENT İLÇESİ ALİ KALAY
92 ISPARTA ULUBORLU İLÇESİ ALİ İHSAN AKAR
93 İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇESİ SERKAN TOPER
94 İSTANBUL MALTEPE İLÇESİ AHMET BAYKAN
95 İSTANBUL SİLİVRİ İLÇESİ VOLKAN YILMAZ
96 KARS AKYAKA İLÇESİ GÜRSOY ÇAPIK
97 KARS DİGOR İLÇESİ SELÇUK BALCI
98 KARS SARIKAMIŞ İLÇESİ HARUN HAYALİ
99 KARS SELİM İLÇESİ YUSUF YEKE
100 KARS SUSUZ İLÇESİ ADEM CAN DAYSAL
101 KASTAMONU ABANA İLÇESİ ERHAN ÖZGÜR
102 KASTAMONU ARAÇ İLÇESİ FİKRİ YAZAN
103 KASTAMONU AZDAVAY İLÇESİ AKİF ÖZDEMİR
104 KASTAMONU CİDE İLÇESİ AHMET ÇAKMAK
105 KASTAMONU ÇATALZEYTİN İLÇESİ AHMET DEMİR
106 KASTAMONU DADAY İLÇESİ MEHMET KILIÇ
107 KASTAMONU DOĞANYURT İLÇESİ HAKKI ÇOLAK
108 KASTAMONU HANÖNÜ İLÇESİ HASAN BASRİ YÜCEL
109 KASTAMONU KÜRE İLÇESİ SERKAN SEVİNÇ
110 KASTAMONU PINARBAŞI İLÇESİ ASLAN ALTUNTAŞ
111 KASTAMONU SEYDİLER İLÇESİ MEHMET ERDOĞAN
112 KASTAMONU TAŞKÖPRÜ İLÇESİ ABDULLAH ÇATAL
113 KASTAMONU TOSYA İLÇESİ VOLKAN KAVAKLIGİL
114 KIRKLARELİ BABAESKİ İLÇESİ RECEP ÖZCAN
115 KIRKLARELİ KOFÇAZ İLÇESİ AYCAN ELMAZ
116 KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ İLÇESİ ARMAĞAN AYYILDIZ
117 KIRŞEHİR BOZTEPE İLÇESİ MUSA CEYLAN
118 KIRŞEHİR KAMAN İLÇESİ KENAN ALVAN
119 KÜTAHYA EMET İLÇESİ HALİL TUNA
120 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇESİ KAZIM BAYRAM
121 MUŞ BULANIK İLÇESİ İZZET AKGÖL
122 MUŞ HASKÖY İLÇESİ CEMAL ORBAY
123 MUŞ KORKUT İLÇESİ ENES YUMLU
124 MUŞ MALAZGİRT İLÇESİ CELAL ŞAHİN TEKİN
125 MUŞ VARTO İLÇESİ SULHATTİN KARAKURT
126 NEVŞEHİR GÜLŞEHİR İLÇESİ ŞENGEZER KÜRK
127 NEVŞEHİR HACIBEKTAŞ İLÇESİ ÇAĞDAŞ OZAN GÜNEŞ
128 NİĞDE ALTUNHİSAR İLÇESİ VEDAT KİRAZCI
129 NİĞDE BOR İLÇESİ MUSTAFA TECİMER
130 NİĞDE ÇAMARDI İLÇESİ MEHMET ALAKUŞ
131 RİZE PAZAR İLÇESİ GÜLŞAH BİLALOĞULLARI
132 SİİRT BAYKAN İLÇESİ HASAN SÖYÜNCÜ
133 SİİRT ERUH İLÇESİ BAYRAM DEMİR
134 SİİRT KURTALAN İLÇESİ BEDİRHAN LALE
135 SİİRT PERVARİ İLÇESİ MEHMET SAİT KANDEMİR
136 SİİRT ŞİRVAN İLÇESİ DENİZ CELLEK
137 SİİRT TİLLO İLÇESİ FATİH ATUN
138 SİNOP AYANCIK İLÇESİ ÖZAY ÇETİN
139 SİNOP BOYABAT İLÇESİ ŞÜKRÜ KAYA
140 SİNOP DİKMEN İLÇESİ VEDAT DAĞLI
141 SİNOP DURAĞAN İLÇESİ FEHMİ DALKILIÇ
142 SİNOP ERFELEK İLÇESİ ABDURRAHMAN GÜLEN
143 SİNOP GERZE İLÇESİ KERİM ULUSOY
144 SİNOP SARAYDÜZÜ İLÇESİ İBRAHİM KANBER
145 SİVAS AKINCILAR İLÇESİ MURAT SEVİNÇ
146 SİVAS ULAŞ İLÇESİ TURAN İLBEY
147 SİVAS YILDIZELİ İLÇESİ OZAN ERCAN
148 SİVAS ZARA İLÇESİ FATİH ÇELİK
149 TOKAT ALMUS İLÇESİ BEKİR ÖZER
150 TOKAT ARTOVA İLÇESİ MAHMUT GÜLHAN
151 TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇESİ MUSTAFA ÖZTÜRK
152 TOKAT ERBAA İLÇESİ ERTUĞRUL KARAGÖL
153 TOKAT NİKSAR İLÇESİ DURAN YADİGAR
154 TOKAT REŞADİYE İLÇESİ MUSTAFA ŞAHİN
155 TOKAT TURHAL İLÇESİ GÖKHAN BOZKURT
156 TUNCELİ ÇEMİŞ GEZEK İLÇESİ HAKAN GÖKALP
157 TUNCELİ HOZAT İLÇESİZÜLEYHA FIRAT KUZU
158 TUNCELİ MAZGİRT İLÇESİ AYHAN YILMAZ
159 TUNCELİ NAZIMİYE İLÇESİ NİYAZİ KORKMAZ
160 TUNCELİ OVACIK İLÇESİ HALUK SUPHİ GÜLKAYA
161 TUNCELİ PERTEK İLÇESİ MEHMET AYHAN
162 TUNCELİ PÜLÜMÜR İLÇESİ REFİYE DANIŞ ERDEM
163 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇESİ NEZİH YALÇIN
164 YOZGAT SARAYKENT İLÇESİ İDRİS ÖĞEL
165 YOZGAT SORGUN İLÇESİ MUSTAFA ERKUT EKİNCİ
166 YOZGAT ŞEFAATLİ İLÇESİ AHMET DEMİREL
167 ZONGULDAK ALAPLI İLÇESİ ALİ DEMİR
168 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ HAYDAR ORUÇ
169 ZONGULDAK DEVREK İLÇESİ AHMET AKDEMİR
170 ZONGULDAK GÖKÇEBEY İLÇESİ ADEM AYVACIK
171 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇESİ TELAT ŞEKER
172 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇESİ FATİH KALDIRIM
173 ZONGULDAK KOZLU İLÇESİ MURAT GÜLSEVER
174 AKSARAY AĞAÇÖREN İLÇESİ YAŞAR BEKLEVİÇ
175 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇESİ AHMET SİNGİN
176 AKSARAY GÜZELYURT İLÇESİ SADULLAH ER
177 AKSARAY SARIYAHŞİ İLÇESİ İBRAHİM KAZANCI
178 AKSARAY SULTANHANI İLÇESİ MEHMET ÇAKIR
179 KARAMAN ERMENEK İLÇESİ EMEL ÖZTÜRK
180 KARAMAN SARIVELİLER İLÇESİ HAKAN ÇOŞGUNER
181 KIRIKKALE ÇELEBİ İLÇESİ YILDIRIM ULAŞ
182 BATMAN BEŞİRİ İLÇESİ HAMİT YILDIZ
183 BATMAN GERCÜŞ İLÇESİ YAŞAR KESKİN
184 BATMAN HASANKEYF İLÇESİ EMİNE YEŞİM BİL
185 BATMAN KOZLUK İLÇESİ SAMİ BİÇER
186 BATMAN SASON İLÇESİ MUHAMMED FATİH AÇIK
187 ŞIRNAK BEYTÜŞŞEBAP İLÇESİ HAFİZE UCAR
188 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK İLÇESİ DOĞAN NAS
189 ŞIRNAK İDİL İLÇESİ MEHMET ALİ DAĞ
190 ŞIRNAK SİLOPİ İLÇESİ DOĞAN ÖKTEN
191 ŞIRNAK ULUDERE İLÇESİ NAZMİ AKYÜREK
192 BARTIN AMASRA İLÇESİ ASIM SOYDAN
193 BARTIN ULUS İLÇESİ SEVGİ ÜNAL
194 ARDAHAN ÇILDIR İLÇESİ OZAN AKTEMUR
195 ARDAHAN DAMAL İLÇESİ TAMER TAN
196 ARDAHAN HANAK İLÇESİ TORAMAN HÜRİŞANOĞLU
197 ARDAHAN POSOF İLÇESİ CEVDET DEMİR
198 IĞDIR ARALIK İLÇESİ CAFER AKKA
199 YALOVA ÇINARCIK İLÇESİ HARUN YORULMAZ
200 YALOVA ÇİFTLİKKÖY İLÇESİ İSA YILMAZ
201 YALOVA TERMAL İLÇESİ BURAK SEVENGİL
202 KARABÜK EFLANİ İLÇESİ HÜSNÜ AKIN
203 KARABÜK ESKİPAZAR İLÇESİ HÜSEYİN DÖNMEZ
204 KARABÜK YENİCE İLÇESİ ZEKİ ÇAYLI
205 KİLİS ELBEYLİ İLÇESİ SUAT KEMAL ÖZKAN
206 KİLİS MUSABEYLİ İLÇESİ İHSAN ÖLMEZ
207 KİLİS POLATELİ İLÇESİ HAKKI KILIÇ
208 DÜZCE GÖLYAKA İLÇESİ MURAT ALTINDAL
209 ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİ KÖMÜR BELDE ABDULLAH ÖZAVCİ
210 ADIYAMAN MERKEZ İLÇESİ YAYLAKONAK BELDE ATİLLA AKAN
211 ADIYAMAN BESNİ İLÇESİ KESMETEPE BELDE EMİR KILIÇ
212 ADIYAMAN BESNİ İLÇESİ KÖSECELİ BELDE AYDIN ORHAN
213 ADIYAMAN BESNİ İLÇESİ SUVARLI BELDE HASAN BOZKAYA
214 ADIYAMAN BESNİ İLÇESİ ŞAMBAYAT BELDE NECATİ DEMİREL
215 ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇESİ PINARBAŞI BELDE BURHAN AYAZ
216 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇESİ BALKAR BELDE MEHMET EMİN ŞEKER
217 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇESİ BELÖREN BELDE ENVER ÇİÇEK
218 ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇESİ HARMANLI BELDE SİYAMİ YILDIRIM
219 ADIYAMAN SİNCİK İLÇESİ İNLİCE BELDE ABUBEKİR ÜMÜRHAN
220 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ BEYYAZI BELDE ASIM ALTINTAŞ
221 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ KOCATEPE BELDE MUSTAFA ÇINGIRAK
222 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ ÇAYIRBAĞ BELDE ALİ ÇALIŞIR
223 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ DEĞİRMENAYVALI BELDE EROL BARUTCU
224 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ ERKMEN BELDE MUHAMMED BAYRAM
225 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ GEBECELER BELDE CENGİZ YAŞAR
226 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ NURİBEY BELDE ABDULLAH ÇAKMAK
227 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ SALAR BELDE GAZİ AVŞAR
228 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ SUSUZ BELDE İBRAHİM IŞILAK
229 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ SÜLÜMENLİ BELDE BASRİ ÜZÜMÖZÜ
230 AFYONKARAHİSAR MERKEZ İLÇESİ SÜLÜN BELDE ŞÜKRÜ BACAK
231 AFYONKARAHİSAR BOLVADİN İLÇESİ ÖZBURUN BELDE AHMET ERİKÇİ
232 AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇESİ KARAMIKKARACAÖREN BELDE MUHTEREM ALGÜL
233 AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇESİ KOCAÖZ BELDE MUSA KAMIŞÇI
234 AFYONKARAHİSAR DİNAR İLÇESİ HAYDARLI BELDE FERİYAT ATEŞ
235 AFYONKARAHİSAR DİNAR İLÇESİ TATARLI BELDE BAYRAM KARTAL
236 AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ İLÇESİ GÖMÜ BELDE RAMAZAN ERYILDIZ
237 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇESİ DÖĞER BELDE MEHMET DEMİREL
238 AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇESİ GAZLIGÖL BELDE MUSTAFA GÜNGÖR
239 AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇESİ SEYDİLER BELDE HASAN HÜSEYİN TOKDEMİR
240 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA İLÇESİ AKÖREN BELDE VEYSEL DAYAN
241 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA İLÇESİ DÜZAĞAÇ BELDE HÜSEYİN IŞIK
242 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA İLÇESİ KILIÇARSLAN BELDE HALİL ÇELEBİ
243 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA İLÇESİ SERBAN BELDE VEDAT KÖSE
244 AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA İLÇESİ TINAZTEPE BELDE İSMAİL KARAGÖZ
245 AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇESİ YEŞİLÇİFTLİK BELDE ÖZKAN ALKIN
246 AĞRI ELEŞKİRT İLÇESİ TAHİR BELDE HALİS DURSUN
247 AĞRI ELEŞKİRT İLÇESİ YAYLADÜZÜ BELDE HAKİM TAŞDEMİR
248 AĞRI ELEŞKİRT İLÇESİ YÜCEKAPI BELDE OĞUZHAN MURAT
249 AĞRI PATNOS İLÇESİ DEDELİ BELDE AHMET IŞIK
250 BAYBURT MERKEZ İLÇESİ ARPALI BELDE AYDIN IRMAK
251 BİTLİS MERKEZ İLÇESİ YOLALAN BELDE MEMDUH DENİZ
252 BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇESİ AYDINLAR BELDE TEKİN DURSUN
253 BİTLİS AHLAT İLÇESİ OVAKIŞLA BELDE İLHAMİ GÖKBULAK
254 BİTLİS GÜROYMAK İLÇESİ GÖLBAŞI BELDE ETEM SOLMAZ
255 BİTLİS GÜROYMAK İLÇESİ GÜNKIRI BELDE ÖMER AYLÜÇTARHAN
256 BİTLİS MUTKİ İLÇESİ KAVAKBAŞI BELDE BURAK GÜLEK
257 BURDUR ÇAVDIR İLÇESİ SÖĞÜT BELDE AYHAN YURDASİPER
258 ÇANAKKALE MERKEZ İLÇESİ KEPEZ BELDE SERKAN ÖN
259 ÇANAKKALE AYVACIK İLÇESİ KÜÇÜKKUYU BELDE GALİP DEMİR
260 ÇANAKKALE EZİNE İLÇESİ GEYİKLİ BELDE DOĞAN LABAR
261 ÇANAKKALE GELİBOLU İLÇESİ EVREŞE BELDE FATİH ERER
262 ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇESİ ÇARDAK BELDE MEHMET UYANIK
263 ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇESİ UMURBEY BELDE ALİYE ERTOPÇU
264 ÇANAKKALE YENİCE İLÇESİ KALKIM BELDE ÖZGÜR DEMİRTAŞ
265 ÇANKIRI ATKARACALAR İLÇESİ ÇARDAKLI BELDE OSMAN ÇİĞDEM
266 ÇANKIRI ÇERKEŞ İLÇESİ SAÇAK BELDE İSA YAZIBAŞI
267 ÇANKIRI ORTA İLÇESİ YAYLAKENT BELDE MURAT ÇAVUŞ
268 EDİRNE KEŞAN İLÇESİ BEĞENDİK BELDE HÜSEYİN ŞENTÜRK
269 ERZİNCAN MERKEZ İLÇESİ ÇAĞLAYAN BELDE SEYİT BATTAL TOSUN
270 ERZİNCAN MERKEZ İLÇESİ MOLLAKÖY BELDE HÜSEYİN AYTEKİN
271 ERZİNCAN MERKEZ İLÇESİ YAYLABAŞI BELDE MUSTAFA CANPOLAT
272 ERZİNCAN ÜZÜMLÜ İLÇESİ ALTINBAŞAK BELDE ÖMERCAN KARATEPE
273 GİRESUN BULANCAK AYDINDERE BELDE ÖMER AYDOĞDU
274 GİRESUN BULANCAK İLÇESİ KOVANLIK BELDE SEFA ARTUL
275 GİRESUN GÖRELE İLÇESİ ÇAVUŞLU BELDE ENVER ORKUN ŞEN
276 GÜMÜŞHANE KELKİT DEREDOLU BELDE ÖKKEŞ ALKAN
277 GÜMÜŞHANE KELKİT İLÇESİ ÜNLÜPINAR BELDE ŞERİF ÖZER
278 GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇESİ ÖZKÜRTÜN BELDE YAKUP TURGUT
279 HAKKARİ MERKEZ İLÇESİ DURANKAYA BELDE HAMİT ALTUN
280 ISPARTA KEÇİBORLU İLÇESİ SENİR BELDE TAYFUN BORAZANCI
281 ISPARTA SENİRKENT İLÇESİ BÜYÜKKABACA BELDE MUSTAFA DURMUŞ
282 ISPARTA YALVAÇ İLÇESİ HÜYÜKLÜ BELDE HASAN YILDIZ
283 KARS DİGOR İLÇESİ DAĞPINAR BELDE ATALAY TAZEGÜL
284 KIRKLARELİ DEMİRKÖY İLÇESİ İĞNEADA BELDE MURAT BABAT
285 KIRKLARELİ VİZE İLÇESİ KIYIKÖY BELDE İSMAİL GÖK
286 KÜTAHYA GEDİZ İLÇESİ ESKİGEDİZ BELDE MUSTAFA ARSLAN
287 KÜTAHYA SİMAV İLÇESİ AKDAĞ BELDE İSMAİL YILDIZ
288 KÜTAHYA SİMAV İLÇESİ GÜNEY BELDE AHMET ÇAVDAR
289 KÜTAHYA SİMAV İLÇESİ KUŞU BELDE MURAT GÜNTAŞ
290 KÜTAHYA SİMAV İLÇESİ NAŞA BELDE MEHMET ÖZDEMİR
291 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇESİ BALIKÖY BELDE AHMET ARTUN
292 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇESİ KURUÇAY BELDE SERKAN AKTAŞLI
293 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇESİ TEPECİK BELDE ALİ ÇAKIR
294 KÜTAHYA TAVŞANLI İLÇESİ TUNÇBİLEK BELDE MUSTAFA DÜZGÜN
295 MUŞ MERKEZ İLÇESİ KARAAĞAÇLI BELDE YAKUP TOLAN
296 MUŞ MERKEZ İLÇESİ KIRKÖY BELDE BİLAL ŞAHİN
297 MUŞ MERKEZ İLÇESİ KIZILAĞAÇ BELDE KENAN YİĞİT
298 MUŞ MERKEZ İLÇESİ KONUKBEKLER BELDE FATİH GÜNDOĞDU
299 MUŞ MERKEZ İLÇESİ SERİNOVA BELDE ŞAH İSMAİL YALINKILIÇ
300 MUŞ MERKEZ İLÇESİ SUNGU BELDE YAŞAR TAN
301 MUŞ MERKEZ İLÇESİ YAYGIN BELDE EMRAH GÖZCÜ
302 MUŞ MERKEZ İLÇESİ YEŞİLOVA(YAĞCILAR) BELDE İNAN YİĞİT
303 MUŞ BULANIK İLÇESİ ELMAKAYA BELDE BİRKAN MAMAK
304 MUŞ BULANIK İLÇESİ ERENTEPE BELDE ABDURRAHMAN DAŞDEMİR
305 MUŞ BULANIK İLÇESİ RÜSTEMGEDİK BELDE VOLKAN DURMUŞ
306 MUŞ BULANIK İLÇESİ SARIPINAR BELDE OKTAY AKDENİZ
307 MUŞ BULANIK İLÇESİ UZGÖRÜR BELDE ÜNAL SEMERCİ
308 MUŞ BULANIK İLÇESİ YONCALI BELDE ERDİNÇ POLAT
309 MUŞ HASKÖY İLÇESİ DÜZKIŞLA BELDE ÇETİN ONGÜR
310 MUŞ KORKUT İLÇESİ ALTINOVA BELDE EMRAH SÖYLEMEZ
311 MUŞ MALAZGİRT İLÇESİ KONAKKURAN BELDE ERCAN DEMİRELLİ
312 NEVŞEHİR MERKEZ İLÇESİ ÇAT BELDE NİHAT ÇETİN
313 NEVŞEHİR MERKEZ İLÇESİ KAVAK BELDE FERİDUN BAĞCI
314 NEVŞEHİR AVANOS İLÇESİ ÇALIŞ BELDE İLHAMİ ASLAN
315 NEVŞEHİR AVANOS İLÇESİ KALABA BELDE ÜMİT KÖROĞLU
316 NEVŞEHİR AVANOS İLÇESİ ÖZKONAK BELDE MUSTAFA ERTÜRK
317 NİĞDE MERKEZ İLÇESİ DEĞİRMENLİ BELDE RECEP DİNÇER
318 NİĞDE MERKEZ İLÇESİ DÜNDARLI BELDE İRFAN ÇIKAN
319 NİĞDE MERKEZ İLÇESİ SAZLICA BELDE CEM YILMAZ
320 NİĞDE MERKEZ İLÇESİ YEŞİLGÖLCÜK BELDE RAMAZAN ÖZDEN
321 NİĞDE ALTUNHİSAR İLÇESİ KARAKAPI BELDE BAYRAM BOZKUŞ
322 NİĞDE ALTUNHİSAR İLÇESİ KEÇİKALESİ BELDE LÜTFİ ÖZTÜRK
323 RİZE ARDEŞEN İLÇESİ TUNCA BELDE MUHAMMET ÇEBİ
324 SİİRT MERKEZ İLÇESİ GÖKÇEBAĞ BELDE CASIM BALIK
325 SİİRT BAYKAN İLÇESİ ATABAĞI BELDE BURHAN CANBULAT
326 SİİRT BAYKAN İLÇESİ VEYSELKARANİ BELDE ABDULLAH AYMAN
327 SİİRT KURTALAN İLÇESİ KAYABAĞLAR BELDE HÜSEYİN PEKTAŞ
328 SİVAS MERKEZ İLÇESİ YILDIZ BELDE MUSTAFA ÖZTÜRK
329 SİVAS YILDIZELİ İLÇESİ GÜNEYKAYA BELDE HASAN ERÇOBAN
330 TOKAT MERKEZ İLÇESİ ÇAMLIBEL BELDE UFUK ER
331 TOKAT MERKEZ İLÇESİ ÇAT BELDE MUSTAFA ÇOŞAR
332 TOKAT MERKEZ İLÇESİ EMİRSEYİT İLÇESİ BELDE HÜSEYİN SAĞDIÇ
333 TOKAT MERKEZ İLÇESİ GÜRYILDIZ BELDE MUSTAFA ÖZER
334 TOKAT ALMUS İLÇESİ ÇEVRELİ BELDE SADİERTAN SOYSAL
335 TOKAT BAŞÇİFTLİK İLÇESİ HATİPLİ BELDE MURAT CENGİZ
336 TOKAT ERBAA İLÇESİ TANOBA BELDE VURAL ÖZDEMİR
337 TOKAT NİKSAR İLÇESİ GÜRÇEŞME BELDE ŞEVKET YÜCEL
338 TOKAT NİKSAR İLÇESİ YOLKONAK BELDE SÜLEYMAN ÖZGÜR
339 TOKAT PAZAR İLÇESİ ÜZÜMÖREN BELDE ALİ ÇAĞLAR
340 TOKAT REŞADİYE İLÇESİ BAYDARLI BELDE SITKI KARACA
341 TUNCELİ MAZGİRT İLÇESİ AKPAZAR BELDE MEHMET DAĞ
342 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇESİ BELEKÇİHAN BELDE FİKRET KAÇIRAL
343 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇESİ OLUKÖZÜ BELDE HASAN AYDINSOY
344 YOZGAT AKDAĞMADENİ İLÇESİ UMUTLU BELDE MEHMET ÜNAL
345 YOZGAT BOĞAZLIYAN İLÇESİ YAMAÇLI BELDE MUSA GEÇİMLİ
346 YOZGAT BOĞAZLIYAN İLÇESİ YENİPAZAR BELDE ŞABAN SAN
347 YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇESİ KONUKLAR BELDE ERKAN ŞAHAN
348 YOZGAT ÇEKEREK İLÇESİ ÖZÜKAVAK BELDE ÇETİN BAYAZİT
349 YOZGAT SARAYKENT İLÇESİ DEDEFAKILI BELDE İRFAN KARABULUT
350 YOZGAT SARIKAYA İLÇESİ KARAYAKUP BELDE METİN KARAMAN
351 YOZGAT SORGUN İLÇESİ ARAPLI BELDE ADEM ERTUĞRUL
352 YOZGAT SORGUN İLÇESİ BAHADIN BELDE GÖKHAN ÖZDEMİR
353 YOZGAT SORGUN İLÇESİ EYMİR BELDE MUSTAFA KATIRANCI
354 YOZGAT SORGUN İLÇESİ DOĞANKENT BELDE İBRAHİM AYGÜL
355 YOZGAT KADIŞEHRİ İLÇESİ HALIKÖY BELDE HÜSEYİN MURAT
356 ZONGULDAK MERKEZ İLÇESİ BEYCUMA BELDE ERDİNÇ BIÇAKÇI
357 ZONGULDAK MERKEZ İLÇESİ ELVANPAZARCIK BELDE ERDEM AKGÖZ
358 ZONGULDAK MERKEZ İLÇESİ KARAMAN BELDE CEVDET ALADAĞ
359 ZONGULDAK ALAPLI İLÇESİ GÜMELİ BELDE ŞİNASİ BİLGEN
360 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ FİLYOS BELDE KIVANÇ CANKURT
361 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ KARAPINAR İLÇESİ BELDE İSA YURTSEVEN
362 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ NEBİOĞLU BELDE FATİH YILDIRIM
363 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ PERŞEMBE BELDE SEMİH AYDIN
364 ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇESİ SALTUKOVA BELDE ERSİN AKSOY
365 ZONGULDAK DEVREK İLÇESİ ÇAYDEĞİRMENİ BELDE KERİM PİLAVCI
366 ZONGULDAK GÖKÇEBEY İLÇESİ BAKACAKKADI BELDE RAMAZAN AYDEMİR
367 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇESİ GÜLÜÇ BELDE ATİLLA TARIK SEMİZ
368 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇESİ KANDİLLİ BELDE TUNCAY AYDIN
369 ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ İLÇESİ ORMANLI BELDE TACETTİN ALDIRMAZ
370 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇESİ ÇATALAĞZI BELDE YAVUZ PALABAŞ
371 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇESİ GELİK BELDE FAHRETTİN KAVŞUR
372 ZONGULDAK KİLİMLİ İLÇESİ MUSLU BELDE FATİH ACAR
373 AKSARAY MERKEZ İLÇESİ BAĞLIKAYA BELDE DURSUN ESER
374 AKSARAY MERKEZ İLÇESİ HELVADERE BELDE ARİF BELLİKLİ
375 AKSARAY MERKEZ İLÇESİ SAĞLIK BELDE HÜSEYİN MUTLU
376 AKSARAY MERKEZ İLÇESİ TAŞPINAR BELDE RAMAZAN SEVİNÇ
377 AKSARAY MERKEZ İLÇESİ YEŞİLTEPE BELDE KADİRHAN KARAMAN
378 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇESİ DEMİRCİ BELDE RAMAZAN ÖZER
379 AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇESİ SARATLI BELDE BÜLENT KIYAK
380 KARAMAN ERMENEK İLÇESİ GÜNEYYURT BELDE AHMET ARI
381 KARAMAN SARIVELİLER İLÇESİ GÖKTEPE BELDE MEHMET YAKIN
382 KIRIKKALE DELİCE İLÇESİ ÇERİKLİ BELDE YAŞAR BALKAŞ
383 BATMAN MERKEZ İLÇESİ BALPINAR BELDE ŞAHİN PEYÇİ
384 BATMAN BEŞİRİ İLÇESİ İKİKÖPRÜ BELDE VEYSEL DEMİRSOY
385 BATMAN GERCÜŞ İLÇESİ KAYAPINAR BELDE ZÜKRÜLLAH ÇELİKAL
386 BATMAN KOZLUK İLÇESİ BEKİRHAN BELDE OKAN ÇETİN
387 BATMAN SASON İLÇESİ YÜCEBAĞ BELDE AHMET HALİT AÇIK
388 ŞIRNAK MERKEZ İLÇESİ KASRİK BELDE CELAL GÜNGÖR
389 ŞIRNAK GÜÇLÜKONAK İLÇESİ FINDIK BELDE AHMET İLHAN
390 ŞIRNAK İDİL İLÇESİ KARALAR BELDE NEVAF DEMİREL
391 ŞIRNAK İDİL İLÇESİ SIRTKÖY BELDE AHMET YILDIRIM
392 ŞIRNAK SİLOPİ İLÇESİ ÇALIŞKAN BELDE AYHAN KURTAY
393 ŞIRNAK SİLOPİ İLÇESİ GÖRÜMLÜ BELDE SELİM ERGİN
394 ŞIRNAK ULUDERE İLÇESİ HİLAL BELDE ABDULAZİZ BENEK
395 ŞIRNAK ULUDERE İLÇESİ ŞENOBA BELDE HASAN BABAT
396 ŞIRNAK ULUDERE İLÇESİ UZUNGEÇİT BELDE KEMAL BAYRAM
397 YALOVA ALTINOVA İLÇESİ KAYTAZDERE BELDE ARSLAN ÇEVİK
398 YALOVA ALTINOVA İLÇESİ SUBAŞI BELDE İSRAFİL AKBAŞ
399 YALOVA ÇINARCIK İLÇESİ KORU BELDE SEDAT SEÇGİN
400 YALOVA ÇİFTLİKKÖY İLÇESİ TAŞKÖPRÜ BELDE MURAT MEMİŞ
401 DÜZCE MERKEZ İLÇESİ BEYKÖY BELDE ORHAN ARSLAN
402 DÜZCE MERKEZ İLÇESİ BOĞAZİÇİ BELDE İLYAS DANIŞ
İmsak | |||
Güneş | |||
Öğle | |||
İkindi | |||
Akşam | |||
Yatsı |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 33 | 90 |
2. Fenerbahçe | 33 | 86 |
3. Trabzonspor | 33 | 55 |
4. Beşiktaş | 33 | 51 |
5. Başakşehir | 33 | 49 |
6. Rizespor | 33 | 48 |
7. Kasımpasa | 33 | 46 |
8. Antalyaspor | 33 | 45 |
9. Alanyaspor | 33 | 45 |
10. Sivasspor | 33 | 45 |
11. A.Demirspor | 33 | 41 |
12. Samsunspor | 33 | 39 |
13. Ankaragücü | 33 | 37 |
14. Kayserispor | 33 | 37 |
15. Konyaspor | 33 | 36 |
16. Gaziantep FK | 33 | 34 |
17. Hatayspor | 33 | 33 |
18. Karagümrük | 33 | 33 |
19. Pendikspor | 33 | 30 |
20. İstanbulspor | 33 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 31 | 69 |
2. Göztepe | 31 | 63 |
3. Ahlatçı Çorum FK | 31 | 55 |
4. Sakaryaspor | 31 | 54 |
5. Bodrumspor | 31 | 52 |
6. Kocaelispor | 31 | 52 |
7. Bandırmaspor | 31 | 47 |
8. Boluspor | 31 | 47 |
9. Gençlerbirliği | 31 | 47 |
10. Erzurumspor | 31 | 42 |
11. Ümraniye | 31 | 37 |
12. Manisa FK | 31 | 36 |
13. Keçiörengücü | 31 | 36 |
14. Şanlıurfaspor | 31 | 34 |
15. Tuzlaspor | 31 | 33 |
16. Adanaspor | 31 | 32 |
17. Altay | 31 | 15 |
18. Giresunspor | 31 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 34 | 77 |
2. Liverpool | 34 | 74 |
3. M.City | 32 | 73 |
4. Aston Villa | 34 | 66 |
5. Tottenham | 32 | 60 |
6. M. United | 33 | 51 |
7. Newcastle | 33 | 50 |
8. West Ham United | 34 | 48 |
9. Chelsea | 32 | 47 |
10. Bournemouth | 34 | 45 |
11. Brighton | 32 | 44 |
12. Wolves | 34 | 43 |
13. Fulham | 34 | 42 |
14. Crystal Palace | 34 | 39 |
15. Brentford | 34 | 35 |
16. Everton | 34 | 33 |
17. Nottingham Forest | 34 | 26 |
18. Luton Town | 34 | 25 |
19. Burnley | 34 | 23 |
20. Sheffield United | 34 | 17 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 32 | 81 |
2. Barcelona | 32 | 70 |
3. Girona | 32 | 68 |
4. Atletico Madrid | 32 | 61 |
5. Athletic Bilbao | 32 | 58 |
6. Real Sociedad | 32 | 51 |
7. Real Betis | 32 | 48 |
8. Valencia | 32 | 47 |
9. Villarreal | 32 | 42 |
10. Getafe | 32 | 40 |
11. Osasuna | 32 | 39 |
12. Sevilla | 32 | 37 |
13. Las Palmas | 32 | 38 |
14. Deportivo Alaves | 32 | 35 |
15. Rayo Vallecano | 32 | 34 |
16. Mallorca | 32 | 31 |
17. Celta Vigo | 32 | 31 |
18. Cadiz | 32 | 25 |
19. Granada | 32 | 18 |
20. Almeria | 32 | 14 |