banner1028

İYİ Parti Bafra’da Gün Geçtikçe Büyüyor

Bafra Belediyesi Eski Belediye Başkanı Hasan Aslan’ın eşi Macide ASLAN, İYİ Parti İlçe Başkanlığına giderek üyelik formunu doldurdu ve üye oldu.

İYİ Parti Bafra’da Gün Geçtikçe Büyüyor

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz; “Bafra Belediye Başkanlığı döneminde büyük hizmetleri bulunan, Hizmetlerinde hiçbir partizanlık gözetmeyen, Bafra’da Milliyetçi düşüncenin yerleşmesinde büyük emekleri bulunan rahmetli Eski Belediye Başkanımız Hasan Aslan’ın Hanımı Macide ASLAN İYİ Parti İlçe Başkanlığımıza gelip üye olarak bizleri onurlandırdı” dedi.

İlçe Başkanı Yılmaz yaptığı açıklamada; “Macide Hanım, rahmetli Hasan ASLAN’ın ölmeden önce sağlığında ve hastalığında son zamanlarda kendisine hizmet ettiği partisinin Genel Merkezi tarafından gerekli desteğin gösterilmediğini ifade ederek kendisinin ölmeden önce Partideki bu tutumdan dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirtti. Rahmetli ölmeden önce bu vefasızlığı ve genel merkez politikalarını eleştirerek bu günkü verdiğim kararda Genel Başkanımız Meral AKŞENER ve Teşkilat Başkanımız Koray AYDIN’ı desteklediğini istişare etmemiz etkili oldu” ifadelerini kullandı.

Başkan Aydoğan Yılmaz; “Bizde İYİ Parti Teşkilatı olarak rahmetli Hasan ASLAN’ın ailesinin partimize katılmasından mutluluk duyduk. Partimize Hasan ASLAN markasının ve ailesinin katılmasının büyük güç katacağını düşünüyoruz. Partimize olan teveccüh giderek artmaktadır, bundan sonrada devam edeceğine inanıyor, Bafra’da partimizi yerelde ve genelde inşallah iktidara taşıyacağız diyorum” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 16:32

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER