banner1020
banner978

Bu Ülkede 8 Aydır Şehit Haberleri Dinlenmiyor

Ak Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Bu Ülkede 8 Aydır Şehit Haberleri Dinlenmiyor
Ak Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 

Toplantıya Çetinkaya Belediye Başkanı Hadi Sezer, Kolay Belediye Başkanı Dursun Aygün, İkizpınar Belediye Başkanı Şaban Çalışkan, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, Ak Parti Bafra İlçe Yönetimi, Ak Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Av.Ersan Oktaş, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Bafra Kadın Kolları Başkanı Sebahat Kurt ve Yönetimi ile çok sayıda partili katıldı.

 

Ziyarette Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven,Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin selamlama konuşmalarından sonra Ak Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir konuşma yaptı.


Konuşmasına ilk olarak Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığının yeni binasının hayırlı olmasını dileyerek başlayan Vekil Demir Teşkilata övgü dolu sözlerle takdir etti.


Vekil Demir konuşmasında,’’Dikkat ediyorsanız nerede ise 8 aydır şehit haberleri gelmiyor. Muhalefet bir şehit gelse de, şöyle ellerimizi kaldırsak, Hükümete, Başbakan’a hakaret etsek diye bekleseler, beklesinler. Bizi bağlamaz, kaç zaman Şehit haberi gelmemesi bir katliamın olamaması, askerlerimizin, polislerimizin başına kötü bir şey gelmemesi, orada yaşayan sivil vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesiyse bu yolda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.’’dedi.

 

Konuşmadan sonra yeni parti binasının odaları dolaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2013, 11:07
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER