banner978

Başkan Şahin Aday Adaylığını Açıklıyor

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 12.00’de Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı Parti binasında düzenleyeceği program ile Aday olacağını açıklayacak.

Başkan Şahin Aday Adaylığını Açıklıyor
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 12.00’de Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı Parti binasında düzenleyeceği program ile Aday olacağını açıklayacak.

 

“Saygınlığından ödün vermedi”

Nüfusu ve yüz ölçümü ile bir çok ilden daha büyük bir ilçenin Belediye Başkanlığı görevini 4,5 yıldır sürdüren ve bu süreç içerisinde hayata geçirilen proje ve hizmetlerle adından sık sık söz ettiren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, görev süresinde saygınlığı, kararlılığı ve Bafra sevdasından ödün vermemesi ile de ön plana çıktı.

 

“4,5 yılda 32 proje”

4,5 yılda sadece ilçeyi değil, bölgeyi de ilgilendiren 32 projeyi hayata geçiren Şahin, profesyonel anlamda stratejik plan, e belediye ve Akıllı kent uygulamaları gibi modern şehircilik anlayışının günümüzde olmazsa olmazlarını, ilk olarak ilçeye kazandırması ile biliniyor.

 

“Ayrımcılığa yer yok”

Bafra Belediye Başkanlığı görevine gelmeden önce de ilçe üzerinde büyük bir saygınlık ve sevgiye sahip olan Başkan Şahin, görev sürecinde, aynı saygı ve sevgiyi koruyabilmesi ise, sürekli vatandaşların içerisinde olmasına, hizmet anlayışında ayrımcılık yapmamasına bağlanıyor.

 

“Teşkilata önem veriyor”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, görev süresince başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç olmak üzere, Bölge Milletvekilleri, İl ve İlçe Teşkilatları ve teşkilat kademeleriyle karşılıklı saygı ve sevgiye dayanan ilişkilerinin koruması ile biliniyor.

 

“Halk günü yapan sayılı Başkanlardan”

Başkan Şahin, tüm yoğun temposuna rağmen bölgede özel halk günü yaparak vatandaşların sorunlarını birebir dinlemesi, acılarında ve sevinçlerinde onların yanında olmasıyla, bilinen Ak Parti geleneği olan halka rağmen değil, halkla beraber anlayışının yansıması olarak değerlendiriliyor. 

 

Başkan Şahin, sadece ilçe sınırları içerisinde değil ülke genelinde ve yurt dışında yaşayan Bafralılar, Sivil Toplum Örgütleri ile sürekli istişare içerinde bulunuyor.

 

“Dışa Bağımlılık ve İsrafa yer yok”

Günümüz Belediyecilik anlayışının günü kurtarmak adına atılan adımlardan ibaret olmadığının altını çizen Başkan Şahin, dışa bağımlılığın önüne geçilmesi noktasında Asfalt Şantiyesi ve plenti,Parke taşı imalat tesisi, israfın önlenmesi için 42 yeni hizmet aracını Belediye bünyesine kazandırdı.

 

“Herkes vaat etti o yaptı”

Neredeyse tüm yerel seçimlerde bütün Belediye Başkanlarının seçim beyannamelerinde yer alan fakat bir türlü hayata geçemeyen yeni Kent Meydanı ve Kapalı Pazar yeri, sadece ilçeye değil bölgeye de hitap eden ileride borsa olabilecek donanım ve alt yapıya sahip canlı hayvan pazarı, Sokak Hayvanları için yapılan Hayvan Barınağı ve Doğalgaz da Başkan Şahin dönümde ilçeye kazandırıldı.

 

“Bafra’nın geleceğine Dev adım atıldı”

4,5 yılda 32 projeyi hayata geçiren Başkan Şahin’in üzerinde titizlikle çalışılan ve ilçenin soyo-kültürel yaşamında mihenk taşı olmaya aday Kızılırmak Sedde Projesi ise ilçenin çehresini değiştirmeye aday.3,5 Yıldır bu proje için yoğun olarak çalışan Başkan Şahin, proje ile ilgili dev adımların atılmasını sağladı.

 

Başkan Şahin “Aynı teveccühe yeniden talibiz”

24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 12.00’de Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı Parti binasında düzenleyeceği program ile aday adaylığını açıklayacak olan Başkan Şahin “Başladığımız işi bitirmek, inancımız ve geleneklerimizin bir gereği olarak düşünüyorum. Makamla şereflenenlerden değil, makamın şerefine katkı sağlayanlardan olma düsturumuzla attık adımlarımızı. İlçemizi 2013’e hazırlamak bizim için siyasi bir araç değil, ulaşabilmek adına gece gündüz çalıştığımız kutsal bir amaçtır. Bu hedefe ulaşmak için yürümenin yeterli olmadığını koşmak gerektiğinin farkındayız. Bir döneme sığdırdığımız tüm çalışmalarımıza anlam kazandırmak, Bafra’mızı her alanda cazibe merkezi haline getirmek noktasında Partimizin ve halkımızın teveccühüne yeniden talibiz. 24 Ekim 2013 Perşembe günü saat 12.00’de Ak Parti İlçe binamızda gerçekleştireceğimiz Basın açıklamamızda tüm halkımızla bir arada olmak istiyoruz  ” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2013, 09:45
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER