banner1028

Atakum ve Canik MHP Teşkilatları, Başkan Mustafa Demir'i Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Milletimizin bize verdiği yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız " dedi.

Atakum ve Canik MHP Teşkilatları, Başkan Mustafa Demir'i Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Milletimizin bize verdiği yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız " dedi.

MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlerde bir açıklamada bulunan Başkan Mustafa Demir, " 31 Mart sonrası milletimizin bize verdiği yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız" dedi.

MHP İLE GÜZEL BİR SEÇİM SÜRECİ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu hatırlatan Mustafa Demir, "Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile güzel bir seçim süreci geçirdik. Seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm MHP Teşkilatlarımıza sizlerin nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

'GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ'

Cumhur İttifakı'nın sadece seçim birlikteliği olmadığını belirten Başkan Demir, "Cumhur İttifakı kapsamında uyumlu çalışıp, Samsunumuza faydalı hizmetleri birlikte sunabilme arzusundayız. Vatandaşlarımızın teveccühleriyle hizmet için bize verilen yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız. Sizlerin desteği  çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel hizmetlerle buluşturmak için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.

HATİNOĞLU: DESTEĞİMİZ SÜRECEK

MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu da ziyarette yaptığı kısa açıklamada, "Yeni dönemde yapılacak çalışmalarda MHP teşkilatları olarak Cumhur İttifakı'nın tüm belediye başkanlarının yanında olacağız. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin şehre katacağı hizmetlere destek olacağız" diye konuştu.

BAŞKAN DEMİR'E ZİYARETÇİ AKINI

Başkan Demir, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ayrıca Bahçeşehir Koleji Yönetimi, Golf Kulübü üyeleri, Balkan Türkleri Derneği yöneticileri, Semerkand Vakfı yöneticileri, Eski İl Özel İdare Meclis Üyeleri ve Alaçam Şoförler Odası yöneticilerini de ağırladı. 

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER