banner1014

Alaçam MHP'den AK Parti'ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaçam ilçe Başkanı Orhan Sancak ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir’i parti binasında ziyaret ettiler.

Alaçam MHP'den AK Parti'ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaçam ilçe Başkanı Orhan Sancak ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir’i parti binasında ziyaret ettiler.

“CUMHUR İTTİFAKINI YAŞATMALIYIZ”

Ziyarette, Cumhur İttifakı’nın çok önemli olduğunu ifade eden MHP ilçe Başkanı Orhan Sancak, "Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı olarak Adalet ve Kalkınma Partisine ziyarette bulunduk. Ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış tahriklere karşı birlik olmamız gerekiyor. Bu iç ve dış sorunlara karşı her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu ülkemizin geleceği ve kaderin bir rotasıdır. Cumhur İttifakı’nın yaşatılması korunması ve 2023 hedeflerine ulaşılması için öncelikle Birlik ve beraberliği sağlamamız gerekiyor" ifadesini kullandı.

 “EVİNİZE HOŞGELDİNİZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Alaçam ilçe Başkanı Hasan Özdemir şu ifadeleri kullandı, MHP İlçe Başkanı Orhan Sancak ve yönetim kurulu üyelerine bu değerli ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler ülkemizin her yerinde olduğu gibi Alaçam'da da cumhur ittifakına son derece bağlıyız. Genel Başkanlarımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin çizdiği yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de ilçemizi daha da ileriye taşıyacak projelerle bir arada olacağız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın, kimsenin bozmasına da fırsat vermesin.

"Ben sizlere evimize, evinize hoşgeldiniz diyorum. Çünkü biz birlikte yol arkadaşı dava arkadaşıyız. Milliyetçi Hareket Partisi ve hükümetimizle birlikte hareket ediyoruz. Aynı pencereden aynı manzaraya bakıp aynı hedeflere yürümek için birlikte yol arkadaşı olduğumuz ve bundan da çok mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Bu değerli ziyaretiniz bizim için çok önemli. Hem hükümet bazında da birlikteyiz, yerel yönetimde de siz kardeşlerimizle omuz omuza birlikte istişare ederek yerelde de kararları ortaklaşa, ortak aklı tahsis ederek almak için biz her zaman hazırız. Alaçam’ımız için bir arada ne yapılması gerekiyorsa birlikte içinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER