banner1014

Ahmet Topal, İYİ Parti’den Başkan Adayı Oldu

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Millet İttifakı İYİ Parti adına 19 Mayıs’ta yarışa girecek isim belli oldu.

Ahmet Topal, İYİ Parti’den Başkan Adayı Oldu

19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Ahmet Topal şu ifadelere yer verdi; “Saygıdeğer hemşehrilerim, il başkanlarım ve milletvekillerim, değerli misafirler, gönül dostlarım, hanımefendiler, beyefendiler basın mensupları; Hepinizi en kalbi duygularımla, sevgiyle selamlıyorum. Aday tanıtım toplantımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Saygıdeğer Hemşehrilerim; Alternatifsizlik, ümitsizlik ve çaresizlik ile sağa sola savrulan ya da içine kapanan 19 Mayıslılıarın, kim var? Seslenişine, sağına ve soluna bakmadan ben varım! Cevabını vererek kollarımızı sıvadık. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada 19 Mayıslı Hemşehrilerimize hizmet etmek için aday oldum.

Değerli hemşehrilerim; Bu memleket bizim. Biz bir ve beraberiz. Ben 19 Mayıs’ın birleştirici yüzüyüm. Ben 19 Mayıs’ın birleştirici gücüyüm. Benim memleketim, yiğitlik abidesinin dikildiği 19 Mayıs. Ben Yörüklerim, ben Dereköyüm, ben Tepeköyüm, ben Kuşkayasıyım, ben karagölüm, ben Kertmeyim, ben Çandırım, ben Cerekliyim, ben Beyliğim. Ben 38 Mahallesi ile Birlikte 19 Mayıs’ım” dedi.

İYİ Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Ahmet Topal; “Saygıdeğer Hemşehrilerim; 19 Mayıs Aşktır. 19 Mayıs Milli Mücadelenin başladığı gündür. 19 Mayıs Türkiye’yi aydınlatan güneştir. 19 Mayıs Cumhuriyettir. 19 Mayıs Demokrasinin başladığı gündür.

19 Mayıs Kuva-yi Milliyedir. Bu kadar güzel ve anlamlı bir ismi taşıyan şehirde yaşamak ve sizlere hizmet etmek benim için bir ayrıcalıktır.

Saygıdeğer Hemşehrilerim; 19 Mayıs ile ilgili hayallerimiz var. Bu hayalleri gerçekleştirmek için ben varım diyerek, Millet İttifakının Adayı olarak İYİ Parti’den aday oldum. Hepimize hayırlı olsun. 19 Mayıs ile ilgili hayallerimizi, projelerimizi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağım. 19 Mayıs’ın ne kadar büyük bir marka olduğunu biliyorum. Bu markanın bu güne kadar hak ettiği değeri bulamadığını da biliyorum ve sizlerin de gözlerinden okuyorum. Hep birlikte 19 Mayıs markasını yapacağımız sosyal, kültürel ve istihdama dayalı projelerle Türkiye’ye tanıtacağız. Bu projeleri hayata geçirdiğimizde 19 Mayıs’ın önünde hiç kimse duramayacaktır. Bu vesileyle hepinizin desteğini bekliyorum. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olun” şeklinde konuştu.

İYİ Parti 19 Mayıs Belediye Başkanı Ahmet Topal’ın konuşmasının ardından İYİ Parti 19 Mayıs Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı yapıldı.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş ve İYİ Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Yücel Dalkıran konuşma gerçekleştirdi.

Aday tanıtım programına İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, İYİ Parti İlçe Başkanları, 19 Mayıs Bağımsız Belediye Başkan Adayı Bilal Çelebi, CHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, İYİ Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Yücel Dalkıran,  Esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 18:26

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER