banner1020
banner978

Vali Yardımcısı Kimsesiz Çocuklarla Bayramlaştı

Samsun’da Kurban Bayramı nedeniyle Vali Yardımcısı Osman Nuri Çobanoğlu, çocuk yuvasındaki miniklerle bayramlaştı.Samsun Vali Yardımcısı Osman Nuri Çobanoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Süleyman Yançatoral...

Vali Yardımcısı Kimsesiz Çocuklarla Bayramlaştı
Samsun’da Kurban Bayramı nedeniyle Vali Yardımcısı Osman Nuri Çobanoğlu, çocuk yuvasındaki miniklerle bayramlaştı.

Samsun Vali Yardımcısı Osman Nuri Çobanoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'nda kalan miniklerle bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Kutlamaya ayrıca Sahra Sıhhiye Okulu Eğitim Merkez Komutanlığı'nda görevli İkmal Yarbay Orhan Tunalı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım da katıldı. Bayramda gidilmesi gereken yerlerden birisinin de kimsesiz çocuklar olduğunu belirten Vali Yardımcısı Osman Nuri Çobanoğlu, “Bayramlarda gidilmesi gereken yerleri belirledik. Bugün çocuklarımız ile birlikteyiz. Bugün bayram gününde küçükte olsa onlara mutluluk vermeyi amaçladık. Aslında benzer taraflarımızda var. Onlarında yakınları yok, bizimde yok. Buluştuk ve karşılıklı mutlu olduk. Ayrıca herkesin bayramını kutluyorum ve sağlılık, mutluluklar diliyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Çobanoğlu ve beraberindekiler, çocuk yuvasının ardından Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Huzurevi’ni ziyaret ettiler.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER