banner1025
banner978

Vali Aksoy, Nikah Şahitliği Yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Necmi Çamaş'ın oğlunun nikah töreni renkli görüntülere sahne oldu.Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Necmi Çamaş ve Rukiye Çamaş...

Vali Aksoy, Nikah Şahitliği Yaptı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Necmi Çamaş'ın oğlunun nikah töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Necmi Çamaş ve Rukiye Çamaş çiftinin oğulları Mehmet Çamaş, Karabük Devlet Hastanesi Müdürü Ersin Erdoğan ve Songül Erdoğan çiftinin kızları Rukiye Erdoğan ile Anakent Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın kıydığı nikahta genç çiftin şahitliğini ise Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Omü Rektörü Prof. Dr. Hüseyin akan, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara yaptı. Nikah akdinin tamamlanmasının ardından genç çifte mutluluklar dileyen Vali Hüseyin Aksoy, evlilik cüzdanını geline verdi.

Seçkin bir davetli topluluğu katıldığı nikah törenine ayrıca Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, Samsun Baro Başkanı Av. Necat Anıl, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner997

banner954