banner1028

Uzunkız Derneği’nden "Doğaya Ve İnsana Saygı" Etkinliği

Uzunkız Yaylası Yardımlaşma Derneği Başkanı Aydın Coşkun ve Gençlik Kolları ile birlikte Pendik Belediyesi'nin Aydos ormanı mesire yerinde düzenlemiş olduğu "Doğaya ve İnsana Saygı" sloganıyla çöp toplama kampanyasına katıldı.

Uzunkız Derneği’nden "Doğaya Ve İnsana Saygı" Etkinliği

İstanbul'da faaliyet gösteren YADEF üyesi Yakakent ilçesi Uzunkız Yaylası Yardımlaşma Derneği Başkanı Aydın Coşkun ve Gençlik Kolları ile birlikte Pendik Belediyesi'nin Aydos ormanı mesire yerinde düzenlemiş olduğu "Doğaya ve İnsana Saygı"sloganıyla çöp toplama kampanyasına katıldı.

Dernek Gençlik Kolları üyeleri; "Temiz bir Aydos İstiyoruz", Biz Doğayı Korudukça, Doğada Bizi Korur", "Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Çevre ile Olur" sloganlarının yazılı olduğu pankartlarla Pendik Aydos ormanları mesire yerinde çöp toplamaya eşlik ederek çevre kirliliğine dikkat çektiler.

Yakakent ilçesi Uzunkız Yaylası Yardımlaşma Derneği Başkanı Aydın Çoşkun, "Pendik için yola çıktık. Amacımız gençlerimize çevre duyarlılığı kazandırmak ve yaşadığımız Pendik ilçesinin sorunlarına destek olmak ve güç birliğiyle projeler üretmektedir.

Bugün gerçekleştirdiğimiz Çöp toplama etkinliğimize destek veren Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve değerli hemşerimiz Emin Kocaya çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER