banner1028

Suat Kılıç'ın Acı Günü!

Suat Kılıç'ın Acı Günü!

Gençlik ve Spor eski Bakanı eski Samsun Milletvekili Suat Kılıç'ın annesi Elmas Kılıç vefat etti.

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın annesi Elmas Kılıç, 19 Mayıs ilçesinde toprağa verildi. Kalp kapağı ameliyatının ardından hastanenin yoğun bakım servisine alınan Hacı Elmas Kılıç (78) tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hacı Elmas Kılıç için 19 Mayıs ilçesinde bulunan Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi. İkindi Namazında kılınan cenaze namazının ardından Hacı Elmas Kılıç'ın cenazesi, 19 Mayıs ilçesinde bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi.

Cenazeye Suat Kılıç ve yakınlarının yanı sıra Samsun Valisi Zülkif Dağlı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ak Parti il Başkanı Mehmet Köse, 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, iş insanları, İl ve İlçe Başkanları, Daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER