banner1014

Samsun’da “Zirvede Ben de Varım” Projesinin Açılışı Yapıldı

Samsun’da “Zirvede Ben de Varım” projesi Canik Atatürk Spor Salonunda düzenlenen 2022-2023 dönemi açılış programına katıldı.

Samsun’da “Zirvede Ben de Varım” Projesinin Açılışı Yapıldı

Samsun’da “Zirvede Ben de Varım” projesi Canik Atatürk Spor Salonunda düzenlenen 2022-2023 dönemi açılış programına katıldı.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zükif Dağlı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, ilgili kurum müdürleri, öğrencilerimiz ve velileriyle birlikte, Samsun Valiliği himayelerinde başlatılan “Zirvede Ben de Varım” projesinin Canik Atatürk Spor Salonunda düzenlenen 2022-2023 dönemi açılış programına katıldı.

Samsun Valiliğinden konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada; “2017 yılında başlatılan “Zirvede Ben de Varım" projesinin öğrencilerimizin kötü alışkanlıklardan korunması, öz güvenlerinin artması, yaşam kalitelerinin artması ve sağlıklı bir vücuda sahip olmaları noktasında önemli katkılar sağladığını dile getiren Sayın Valimiz, gerçekleştirilen çalışmaların başarıya ulaşması için hem Valiliğimiz hem de ilgili kurumlarımız meseleye son derece büyük bir ciddiyetle yaklaşmaktadır. Sevgili çocuklarımızın güvenli, sağlıklı, yarınlara hazır bir anlayışla eğitim almaları için tüm şartları Elde edilen dönütler bakımından, diğer projelerimizde olduğu gibi Zirvede Ben de Varım projesinde de beklenenin çok üzerinde bir seviyeye gelindiğini görmenin kendileri için büyük bir kıvanç kaynağı olduğunu belirten Sayın Valimiz, projenin başladığı ilk günden itibaren 6.050 öğrencimize sportif tırmanış eğitimi verildiğini ve 2022-2023 yılında da projeye ortalama 1.500 öğrencimizin daha katılımını sağlamayı hedeflediklerini dile getirerek, “Bu vesileyle, bu değerli projelerin oluşturulmasında ve sahada uygulanmasında emek ve katkıları bulunan kurumlarımıza, görevlilerimize, desteklerini ve katılımlarını esirgemeyen kıymetli velilerimize, projelerimizin odak noktasında bulunan sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum.” İfadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER