banner1014

Samsun'da Servis Aracı Kazasında Yaralanan İşçileri Ziyaret Ettiler

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile Belediye Başkanları Atakum’da iki işçinin hayatını kaybettiği 23 kişinin de yaralandığı kaza sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Samsun'da Servis Aracı Kazasında Yaralanan İşçileri Ziyaret Ettiler

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile Belediye Başkanları Atakum’da  iki işçinin hayatını kaybettiği 23 kişinin de yaralandığı  kaza sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Samsun'da işçi servis aracı kazasında yaralananları tedavi gördükleri Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettiler. Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediyesi'nin temizlik işleri ihalesini alan firmaya ait işçileri taşıyan midibüsün rampa aşağı inerken freninin tutmaması sonucu meydana gelen kazada yaralananları hastanede ziyaret etti.

Vali Dağlı ve beraberindekiler yaralıların tedavi gördüğü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen’den sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Samsun Valiliğinden konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada; “Atakum Belediyesi personel servisinin kaza yapması sonucu yaralanan işçilerimizi tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ileten Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı, sağlık durumları hakkında doktorlarından bilgi alarak, acil şifalar diledi” ifadeleri kullanıldı.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER