banner1028

Özel Çocuklar "Yaza Merhaba Şenliği'nde Coştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü Yaza Merhaba Şenliği’nde özel gereksinimli çocuk ve aileleri unutamayacakları bir gün geçirdi.

Özel Çocuklar "Yaza Merhaba Şenliği'nde Coştu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Canik Özel Eğitim Uygulama Okulu işbirliğinde düzenlenen Yaza Merhaba Şenliği’nde özel gereksinimli çocuk ve aileleri unutamayacakları bir gün geçirdi.

Mavi Işıklar Engelliler Eğitim Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi'nde düzenlenen şenlik ilk olarak Büyükşehir Belediyesi'nin engelli ve ailelerine yönelik hizmetler sunumu ile başladı. Ardından oyun alanlarına geçildi. Spor aktiviteleri, yarışlar, çocuk oyunları ve eğitim faaliyetleri ile ilgili renkli gösterilerin yer aldığı şenlikte özel çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi.

Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Şube Müdürü Emrah Baş, özellikle dezavantajlı grupların her zaman yanında olmaya öncelik verdiklerini belirterek, farkındalık oluşturmak ve özel gereksinimli bireylerin hayatını kolaylaştırmak adına her zaman destek olacaklarını söyledi.  Etkinliğe katılan aileler de; çocuklarının doyasıya eğlendiklerini ve mutlu olduklarını belirtip etkinlik için Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e teşekkür etti.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER