banner1014

Neslihan Hancıoğlu, Salgına Rağmen Hayat Devam Ediyor

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu; “Salgına rağmen hayat devam ediyor fakat yaşanan sıkıntılar katlanarak büyüyor” dedi.

Neslihan Hancıoğlu, Salgına Rağmen Hayat Devam Ediyor

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu; “Salgına rağmen hayat devam ediyor fakat yaşanan sıkıntılar katlanarak büyüyor” dedi.

CHP İl Kadın Kolu Başkanı Nazan Güneysu ve yönetimi, İlkadım Kadın Kolu Başkanı Suna Ceylan, Meclis Üyesi Hatice Çakır Ve Milletvekilimiz Neslihan Hancıoğlu 10 Mayıs Anneler gününde sokağa çıkma yasağından dolayı annelerimiz için hazırladıkları Anneler günü Hediye paketlerini Kadamut Mahallesinde annelere bugün dağıttılar.

Güneysu yaptığı açıklamada; ‘’ 10 mayıs pazar anneler gününde sokağa çıkma yasağından dolayı gerçekleştiremediğimiz çalışmamızı bugün gerçekleştirdik. İlkadım ilçesi Kadamut mahallesinde yaşayan annelerimizi ziyaret ettik. Çok mutlu oldular . Onlar mutlu olunca bizde mutlu olduk. Bu ziyarette milletvekilimiz Neslihan Hancıoğlu ‘da bizimle birlikteydi. Bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederiz. İlkadım ilçe kadın kolları başkanımız Suna Gül Ceylan ve yönetim kurulu üyesi kadınlar ve İlkadım belediyesi CHP’li meclis üyesi Hatice Çakır da bize destek verdiler. Kadının gücü, zerafeti, nezaketi, birlik ve beraberlik duygusunu bir kez daha yaşadık ve yaşattık” ifadelerini kullandı.

CHP Milletvekili Neslihan Hancıoğlu ‘’Salgına rağmen hayat devam ediyor fakat yaşanan sıkıntılar katlanarak büyüyor...  Sosyal mesafemizi koruyarak hemşerilerimizle bir araya gelmeye, dertleriyle dertlenmeye, imkânlarımız ölçüsünde sorunlarını çözmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün il ve ilçe kadın kollarımızın değerli yöneticileriyle birlikte İlkadım ilçemizin Kadamut Mahallesi'ndeydik” diye konuştu.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER