banner1028

Nebyan Yolu Ulaşıma Açık

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle kapalı olan Turizm merkezine gelen vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

Nebyan Yolu Ulaşıma Açık

Turizm Merkezi olan Nebyan yoğun kar yağışından etkilendi. Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle kapalı olan Turizm merkezine gelen vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaları aralıksız sürdürüyor.

19 MAYIS BELEDİYESİ ARA YOLLARDA KARLA MÜCADELE YAPIYOR

Karla mücadele kapsamında sorumluluk alanında bulunan yol ağlarında herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için meteoroloji uyarılarını göz önünde bulunduran Büyükşehir Belediyesi ekipleri, merkezde  durum değerlendirmesi yaparak 19 Mayıs Belediyesi ile  etkin bir mücadele verdi. Bu kapsamda, karla mücadele çalışmaları için  19 Mayıs Belediyesi 19 Mayıs ilçe Şube Şefliği karla kapalı olan tüm yolları ulaşıma açtı.

19 Mayıs Belediyesi ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Bölgede yol açma, genişletme, tuzlama ve solüsyon çalışmalarına da ara vermeden devam eden ekiplere teşekkür eden 19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Karakartal, “ Samsun Büyükşehir Belediyesi ile 19 Mayıs Belediyesi Hafta başından itibaren karla mücadele noktasında tüm tedbirleri aldı. Etkin ve yerinde müdahalelerle vatandaşlarımızın mağduriyetlerini en aza indirmek için Belediyelerimiz gece-gündüz çalışıyor. Kar yağdığından bugüne şükürler olsun ki, ciddi bir sorun ile karşılaşmadık. Desteklerinden ötürü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Syn Mustafa Demir’e 19 Mayıs Belediye Başkanı Syn Osman Topaloğlu’na  kar mesaisinde gece gündüz aktif  çalışan belediye personeline  teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

HARUN YAZICI

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER