banner1014

"Masal Eğitimi" Sertifika Töreniyle Son Buldu

OMÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı aracılığıyla iki gün boyunca Atakum Millî Eğitim Müdürlüğü öğretmeni ve masal anlatıcısı Nurten İren tarafından verilen “Okul Öncesi Anadolu Masalları Eğitimi” sonunda sertifika töreni düzenlendi.

"Masal Eğitimi" Sertifika Töreniyle Son Buldu

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) bünyesinde bulunan Gündüz Bakımevinde, görevli eğitmen ve eğitmen yardımcılarına OMÜ Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı aracılığıyla iki gün boyunca Atakum Millî Eğitim Müdürlüğü öğretmeni ve masal anlatıcısı Nurten İren tarafından verilen “Okul Öncesi Anadolu Masalları Eğitimi” sonunda sertifika töreni düzenlendi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gündüz Bakımevinde gerçekleşen sertifika törenine, Prof. Dr. Cengiz Batuk, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Güngör Kural, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ali Cengiz Ciğerci katıldı.

Törende, Rektör Yardımcısı Batuk ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Kural’ın isteği üzerine masal dinletisi gerçekleşti.

Tören, 8 personelin yer aldığı “Okul Öncesi Anadolu Masalları Eğitimi” İren’in Prof. Dr. Cengiz Batuk tarafından sertifika almasıyla son buldu.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER