banner1028

İçten ve Savaşal Ailelerinin Mutlu Günü

İçten ailesi’nin kızları Endüstri Mühendisi Başak İçten ile Endüstri Mühendisi Eray Savaşal mutluluk dolu yılları birlikte geçirmek için birbirlerine söz verip imza attılar.

İçten ve Savaşal Ailelerinin Mutlu Günü

Kimya Mühendisi Nalan İçten-HASYOL İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan İçten’in kızları özel bir şirkette Endüstri Mühendisi Başak İçten , İş İnsanı Yücel Savaşal- Tamer Savaşal’ın evlatları THY (Türk Hava Yolları) Endüstri Mühendisi Eray Savaşal mutluluk dolu yılları birlikte geçirmek için birbirlerine söz verip imza attılar.

Başak İçten ve Eray Savaşal’ın muhteşem nikah ve düğün töreni İstanbul Şişli Marriott Otel’de yapıldı.

Kimya Mühendisi Nalan İçten-HASYOL İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan İçten , İş İnsanı Yücel Savaşal davetlileri kapıda karşılayarak yakından ilgilendiler.

İstanbul Şişli Marriott Otel’deki program kokteyl ile başladı.

Genç çift Başak&Eray’ın alkışlar, konfetiler ve meşaleler içinde salona girmesiyle devam etti.

İlk danslarını yapan genç çiftin mutluluklarını davetliler alkışlarla paylaştılar.

Başak & Eraynikah merasimi için yerlerini aldılar. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin kıyarken nikah şahitliklerini ise Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yücel Savaşan, Sevim Öztaşkın yaptı.

Nikah töreninde bir konuşma yaparak her iki gence ömür boyu mutluluklar dileyen Mersin Belediye Başkanı Vahap Seçer nikah cüzdanını gelin hanım Başak’a takdim etti.

Genç çift Başak & Eray nikah ve düğün merasimlerini onurlandıran davetlilerin masalarına kadar giderek mutlu günlerinde yanlarında oldukları için teşekkür ederek şükranlarını sundular.

Gençler ömür boyu mutluluklarının tatlı geçmesi için pastalarını kestiler.

Yemek programının ardından ise genç çift, arkadaşları, davetliler ile birlikte çalınan harika müzikler eşliğinde hem oynadılar, hem de halay çektiler.

Düğünün sonunda ise her iki aile büyükleri de eğlenceye katılarak Başak&Eray’ın mutluluklarına ortak oldular.

Nikah ve Düğün programına ayrıca bir önceki dönem Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Sivil Toplum Örgütleri Kuruluşları Genel Başkanı ve ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı, İstanbul Bafra Sağlık Vakfı Başkanı Bülent Arslan, İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu(BADEF) Genel Başkanı Mustafa Hacıoğlu, İstanbul Bafraspor Kulüp Başkanı Aydın Dursun, İş İnsanları, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, PAK-UN Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun, Türkiye’nin çeşitli illerinden iş insanları, bürokratlar ile çok sayıda davetli katıldı.

Başak & Eray’ın aileleri ise evlatlarının bu mutlu günlerinde yanlarında olan nikah ve düğün merasimine katılan aile dostları ile tüm davetlilere teşekkür ettiler.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 22:28

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER