banner1014

Hemşireler Medicana’da Bir Araya Geldi

Türk Hemşireler Derneği’nin düzenlediği Hemşirelik Yönetmeliği ve uygulamada yaşanan sorunların tartışıldığı iki günlük program sona erdi.Türk hemşireler Derneği Samsun Şubesi'nin organizasyonuyla Medicana Samsun Hastanesi Konferans...

Hemşireler Medicana’da Bir Araya Geldi
Türk Hemşireler Derneği’nin düzenlediği Hemşirelik Yönetmeliği ve uygulamada yaşanan sorunların tartışıldığı iki günlük program sona erdi.

Türk hemşireler Derneği Samsun Şubesi'nin organizasyonuyla Medicana Samsun Hastanesi Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda, Türk Hemşireler Derneği Başkanı Prof. Dr. Saadet Ülker, yaptığı konuşmada, " Derneğimizin Samsun toplantısına katılmış olmaktan çok mutluyuz. Bize destek veren ve katkıda bulunan Medicana Samsun Hastanesi’ne teşekkür ederiz" dedi.

Toplantı açılış konuşmalarının ardından Türk Hemşireler Derneği tarafından katkılarından dolayı Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan’a da teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket töreni sonrası bir konuşma yapan Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan, "Hastanemizde Türk Hemşireler Derneği yönetici ve üyelerini ağırlamaktan son derece memnunuz. Sağlık hizmeti sunumunda en önemli paydaşlardan biri olan hemşirelik hizmetlerini tüm sağlık hizmeti sunucuları gibi bizler de oldukça önemsiyoruz. Hemşirelik uygulamalarının daha değerli konuma gelmesi ve daha etkili hasta bakımı sağlayan prosedürler ve düzenli bir sistemin kurum içinde oturması, hemşirelik uygulamalarının gelecekteki durumu hakkında beni çok heyecanlandırmaktadır. Bu vesileyle Medicana Samsun Hastanesi adına almış olduğum plakete teşekkür ederken, Medicana Hastanesi olarak bu ve benzeri tüm organizasyonlarınız da gereken tüm katkı ve desteği vermeye hazırız" diye konuştu.

Dernek Samsun Toplantısı'nda ayrıca Sosyolog Doç. Dr.Cenk Saraçoğlu tarafından 'Günümüz Dünyasında Toplumsal İlişkiler, Yabancılaşma ve İletişim' konulu bir konferans verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER