banner1028

Gün Birlik Olma Günü

Meydana gelen felaketten dolayı Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardım kampanyası başlattı.

Gün Birlik Olma Günü

Meydana gelen felaketten dolayı Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardım kampanyası başlattı. İlçe müdürlükleri, gençlik merkezleri ve spor salonlarına gelen yardımlar deprem bölgesine gönderilmek üzere hazırlanıyor

10 KENT’TE HASAR MEYDANA GELDİ

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7, Elbistan ilçesinde ise 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. 10 kentte hasara neden olan depremler sonrasında binalar çöktü, çok sayıda kişi yaşamını yitirdi. Meydana gelen felaketten dolayı Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardım kampanyası başlattı. Felaket bölgesine ulaştırılmak üzere ısıtıcı, battaniye, yorgan, mont, atkı, eldiven, bebek bezi gibi malzemeler toparlanmaya başlandı.

YARDIMLAR TOPLANMAYA BAŞLANDI

17 ilçede bulunan Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüklerinin yanı sıra tüm Gençlik Merkezleri ile tüm spor salonlarına vatandaşların ulaştırmak istediklerini malzemeleri göndermeye başladılar. Depremden etkilenen vatandaşlar için toplanan yardımlar, deprem bölgesine gönderilmek üzere hazır duruma getirilmeye başlandı. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için malzeme göndermek isteyenlerin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlükleri, Gençlik Merkezleri ve spor salonlar iletilebilecekleri ifade edildi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER