banner1014

Gasilhane Projesi Diğer Belediyelere Örnek Oldu

Bafra Belediyesi'nin projesi, diğer belediyelere de örnek oldu.

Gasilhane Projesi Diğer Belediyelere Örnek Oldu

Bafra Belediyesi'nin projesi, diğer belediyelere de örnek oldu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Sarıkamış Belediye Başkanı Harun Hayali, MHP Sarıkamış İlçe Başkanı Yavuz Yıldırım, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtti

Başkan Kılıç yaptığı açıklamada, “Geçmiş yılların ihtiyaçlarına göre yapılmış ve ekonomik ömrünü tamamlamış Gasilhanemizin yerine modern ve günümüz ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek yeni ve modern bir gasilhane yapılması için vatandaşlarımıza sözümüz vardı. Bu sözümüzü yerine getirebilmek için yoğun gayret içinde olduk. Projemizle ilgili çalışmalarımız başladı. İnşallah kısa süre içeresinde Bafra’mızın hizmetinde olacak. Bafra Asri Mezarlıkta yapılacak olan Modern Gasilhane ile ilçede önemli bir eksik daha giderilmiş olacak. Yeni Gasilhane'nin bünyesinde bay-bayan gasilhane, morg, bekleme salonu, 2 adet personel ve memur odası, bay-bayan din görevlisi odası, arşiv odası, çay ocağı, kefen ve malzeme deposu ve bay-bayan-engelli wc yer alacak. Yeni Gasilhane çalışması süresince Çetinkaya Mahallesinde bulunan gasilhane hizmet verecek. Bu proje örnek olacak bir projedir” ifadelerini kullandı.

Sarıkamış Belediye Başkanı Harun Hayali, MHP Sarıkamış İlçe Başkanı Yavuz Yıldırım ise kendilerine gösterilen misafirperverlikten dolayı Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna’ya teşekkür ederek Bafra Asri Mezarlıkta yapılacak olan Modern Gasilhane’nin örnek projesini incelediler.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER