banner1028

Emin Kar’sız 1 Yıl

Yılport Samsunspor Kulübünün efsane kaptanı Emin Kar’ın vefatının 1. yılında 'Emin Kar’sız 1 Yıl' anma gecesi düzenlendi.

Emin Kar’sız 1 Yıl

Yılport Samsunspor Kulübünün efsane kaptanı Emin Kar’ın vefatının 1. yılında 'Emin Kar’sız 1 Yıl' anma gecesi düzenlendi.

Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen anma gecesine Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Genel Müdür ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Yılport Samsunspor Futbol Akademi Teknik Direktörleri, Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Yardımcısı Vennas Akyol Haznedar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Basketbol Takımı Antrenörleri, Divan Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, eski Futbolcular, taraftarlar, sevenleri ve ailesi katıldı.

Anma gecesinde konuşan Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Başkan Vekili ve İcra Kurulu Üyesi Veysel Bilen, "Böyle akşamlar söz almak ve hislerimizi ifade etmek çok zor. Hele de bu ömrünün büyük kısmını sevdiği, inandığı şehre, kulübe adamış bir kardeşimizin vefatının yıl dönümünde yapacaksanız bu daha zor. Gönül isterdi ki bugün sevgili Emin Kar kardeşimiz aramızda olsaydı, bu geceyi de hiç düzenlememiş olsaydık. Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum" dedi.

Yılport Samsunspor’un efsane kaptanı Emin Kar’ın vefatının 1. yılında mezarı başında anıldı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER