banner1028

Dolu Dolu Bir Sömestir Programı Bulvar AVM’de Devam Ediyor

Bulvar AVM “Çocuklar Sanatla Gülsün, Onlar Gülsün Samsun Gülsün” sloganı ile çocukları faydalı etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Geçtigimiz hafta sonu başlayan tiyatrolar büyük ilgi görüyor.

Dolu Dolu Bir Sömestir Programı Bulvar AVM’de Devam Ediyor

Bulvar AVM “Çocuklar Sanatla Gülsün, Onlar Gülsün Samsun Gülsün” sloganı ile çocukları faydalı etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Geçtigimiz hafta sonu başlayan tiyatrolar büyük ilgi görüyor.

Bu sömestirde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVM’de açıldı. Çocuklar, sömestir boyunca her hafta sonu yepyeni tiyatro oyunları ile bambaşka dünyaları keşfederken, oyunlara interaktif olarak da katılım sağlıyorlar.

Program kapsamında Samsun’da tiyatroya önemli değerler katan Karma Sahne,  Düşevi ve Tiyatro Fama ekipleri sahne almaya devam ediyor. Çocuklara eğitici mesajlar veren müzikli tiyatro oyunları Bulvar AVM Kültür Salonu’nda ücretsiz olarak sahneleniyor.

Karma Sahne ‘’Zamanı Karışık Masallar’’ oyunu ile başlayan program, Düşevi’nin  “Savaş Düşlerimi Çaldı’’ adlı oyunu ile devam etti. İnteraktif olarak çocukların katılımını sağlayan oyunlar büyük ilgi gördü..

Her yaşa hitap eden, birbirinden keyifli tiyatrolar; 28 – 29 Ocak ve 4 Şubat tarihlerinde de devam edecek. Programın devamı şu şekilde;

Tiyatro Fama ‘’Vitamin Mutfağı’’ ;  Ülkenin sanat festivalinin açılışını yapacak olan Prenses Mia  mikrop tarafından hasta edilir. Kral aşçıya kızını iyileştirmesi için 3 zaman verir. Aşçı kralın kızı prenses Mia’yı iyileştirip, mikrobun kötü planlarını bozabilecek mi?

Tiyatro Fama ‘’Minik Mucitler’’ ; İnsanlar uzaya uydu gönderirler. Bir aksilik çıkar ve uydu arkadaşların yaşadığı ormana düşer. Bakalım sincap Ted ve Moli bunların üstesinden gelebilecek mi?

Sömestir boyunca her hafta sonu sahnelenecek tiyatro oyunları hem güldürecek hem de çocuklara faydalı mesajlar vererek onlara hayal dünyalarının kapılarını açacak. Oyunlar 14:00 ve 16:00 saatlerinde iki seans olarak sahnelenecek. Oyunlara tüm çocuklar ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek.

Yüzlerce Çocuk Gibi Sen de ‘Bi Bulvar Yap’  Harika Eğlencelerde Yerini Kap.!

Detaylı bilgi www.bulvarsamsun.com.tr de ve bulvarsamsun sosyal medya hesaplarında

Tiyatrolar Detaylı Programı

28.01.2023          Cumartesi -        Vitamin Mutfağı                              14:00 – 16:00

29.01.2023          Pazar -                  Minik Mucitler                                  14:00 – 16:00

04.02.2023          Cumartesi -        Zamanı Karışık Masallar                               14:00 – 16:00

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER