banner1014

Çiğdem Karaaslan’dan 19 Mayıs Ziraat Odasına Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Pandemi sürecinin ne kadar zor olduğunu, bize neler yaşattığını en iyi bizler biliyoruz ama o dönem Türkiye ekonomisi dünyada büyümeye devam edebilen nadir ekonomilerden biri olmayı başardı” dedi.

Çiğdem Karaaslan’dan 19 Mayıs Ziraat Odasına Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Pandemi sürecinin ne kadar zor olduğunu, bize neler yaşattığını en iyi bizler biliyoruz ama o dönem Türkiye ekonomisi dünyada büyümeye devam edebilen nadir ekonomilerden biri olmayı başardı. Bu dönemde Türkiye ekonomisini güçlendiren bir ülke oldu” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle başkanları toplantılarına katıldı.

Esnaf ziyaretinde de bulunan Karaaslan, vatandaşlarla sohbet ettikten sonra 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek sorunları dinledi.

 “Türkiye Ekonomisi Büyümeye Devam Etti”

Karaaslan, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen büyümeye devam ettiğini, salgınla mücadele, kapanma süreci ve kademeli normalleşme gibi daha önce yaşanmayan gündemlerin vatandaşlara getirdiği zorlukların farkında olduklarını ancak her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirtti.

Geçen dönemdeki eksiklikler ve yeni dönemde vatandaşın beklentilerinin nabzını tutmaya çalıştıklarını söyleyen Karaaslan, "Sayın Cumhurbaşkanı'mızın, Sayın Genel Başkanı'mızın ortaya koyduğu irade ve vermiş olduğu mücadele ortada, hepimiz görüyoruz. Hepimiz bu mücadelenin ve bu iradenin bir parçası olma gayesiyle bugün AK Parti saflarında siyaset yapıyoruz. İçerideki ve dışarıdaki saldırıları her gün görüyoruz. Saldırılar bazen sözle oluyor, bazen şiddete başvuranlar, bazen terör saldırılarıyla, bazen de dış dünyadan birtakım manipülasyonlarla gerçekleştirildi. Bunlar Allah'a çok şükür Sayın Cumhurbaşkanı'mızın o dik duruşuyla. Ama sadece dik duruş değil, arkasındaki ciddi çalışma, ciddi bir planlama ve ciddi bir ekip çalışması olarak ortaya bir tavır koyuyoruz. Sonunda biz bunlardan her seferinde güçlenerek çıkıyoruz." diye konuştu.

 “Çiftçilerimiz Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Sunuyor”

19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan pandemi süresince tarıma çok destek verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çiftçilerimiz gece gündüz bağında bahçesinde çalışarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Girdi maliyetlerin yüksek olması, çiftçimizin alım gücünü düşürüyor. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı çeltik fiyatlarından memnun kaldık. İlçemizde barajımız faaliyete geçti. Tarımsal sulamada yetersiz olan Samsun Sinop karayolu alt tarafındaki arazilerimiz maalesef sulama imkanından yetersiz kaldı.  Sulama projesinde bu alanlar yok, biz buralarında dahil olmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

Temaslarında Karaaslan'a; AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Samsun İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven ve partililer eşlik etti.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER