banner1014

Başkan Köktaş'tan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.AK Parti İl Başkanı Köktaş, bir bayrama daha barış ve mutluluk içerisinde girmenin sevincini yaşadığını söyledi. Köktaş, açıklamasında...

Başkan Köktaş'tan Kurban Bayramı Mesajı
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Köktaş, bir bayrama daha barış ve mutluluk içerisinde girmenin sevincini yaşadığını söyledi. Köktaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayramlaşmak barışmaktır, bayramlaşmak kucaklaşmaktır, bayramlaşmak yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Bu mübarek Kurban Bayramı'nda da birbirimize daha bir candan sarılalım, birbirimizin yaralarını saralım, birbirimizin imdadına koşalım, sevinçte de kederde de bir olduğumuzu gösterelim. Bu anlamda yollarınızı gözleyen sizleri büyük bir heyecanla bekleyen büyüklerimizi ziyaret edelim, onları unutmayalım. Onlar bizim birlik ve beraberliğimizin nişanesidir, ihmal etmeyelim. Bayramın ikinci günü saat 17.00'da İl Başkanlığımızda düzenleyeceğimiz bayramlaşma merasimimize de buradan tüm Samsunlu hemşehrilerimizi davet ediyorum. Bu düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı en kalbi dileklerimle kutluyor, ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2013, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER