banner1028

Başkan Kılıç'tan Kapıkayfest Teşekkürü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 24-28 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali ile ilgili açıklamalarda bulunarak, katılım ve katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Başkan Kılıç'tan Kapıkayfest Teşekkürü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 24-28 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali ile ilgili açıklamalarda bulunarak, katılım ve katkı sağlayanlara teşekkür etti.

Başkan Kılıç, “Bafra’mızın vizyon projelerinden biri olarak değerlendirdiğimiz Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’mizin 3.sünü başarılı bir şekilde bitirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Benzerlerinden birçok konuda farklılık gösteren ve çoğu ilklerin yaşanmasına vesile olan festivali, alınlarının akıyla sonuca ulaştırdıklarını ifade eden Başkan Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü:

KAPIKAYFEST ARTIK BİR MARKA

“İlçemizin Turizm potansiyeline ciddi katma değer kazandırdığına yürekten inandığımız; Ulusal ve Uluslararası platformda adından söz ettiren Festivalimize, Ülkemizin çeşitli illerinden katılanların yanında, İtalya, Fransa, İngiltere, İran ve İspanya'dan; spor branşlarında ün yapmış isimleri katıldı. Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçilerimiz dolu dolu beş gün yaşadılar. Kapıkayafest artık bir marka projedir.”

SIFIR ATIK TEMALI İLK FESTİVAL

Kapıkayafest’in “Sıfır Atık” temalı ilk doğa festivali olması açısından önem arz ettiğini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli eşleri Emine Erdoğan’ın üzerinde hassasiyetle durduğu bu projeyi festivalimizin ana teması olarak belirledik ve oldukça olumlu sonuçlar aldık.” dedi.

BAFRA İÇİN. BAFRALILARLA…

Kapıkayafest’in sadece Bafra Belediyesi özelinde değerlendirilmesinin doğru olmayacağının altını çizen Başkan Kılıç, “Biz her çalışmamızda olduğu gibi Kapıkayafest’i de Bafra için Bafralılarla yapıyoruz.

…TEŞEKKÜRLER.

Tüm bölge için güçlü bir turizm yatırımı olarak kabul edilmesi gereken Festivalimizde, bizlerden katkısını ve desteğini esirgemeyen; Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e teşekkür ederiz.

Festivalimizde bizleri onurlandıran Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı’ya, Kaymakam Vekilimiz Sayın Fikret Zaman’a, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Nihat Soğuk’a bir önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin’e teşekkür ederiz.

Ayrıca; Festivalimizin başlamasından bu güne kadar emeği geçenlere, katılan sporcularımıza, Kültür –Sanat destekçilerimize, Oda ve Dernek Başkanlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerimize, Muhtarlarımıza, Yerel ve Ulusal Basın Mensuplarımıza, Festivalimizin başarılı şekilde yürütülmesinde emeği olan Belediye Personel ve ekiplerimize, uzaktan yakından katılan misafirlerimize ve saygıdeğer halkımıza en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER