banner1020
banner978

Başkan Genç’in Bayram Mesajı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Bayramlarımız; yaşamımızı zenginleştiren, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha hatırlayarak toplumsal birlikteliğimizin güçlendiği özel günlerdir" dedi.Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan...

Başkan Genç’in Bayram Mesajı
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Bayramlarımız; yaşamımızı zenginleştiren, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha hatırlayarak toplumsal birlikteliğimizin güçlendiği özel günlerdir" dedi.

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, toplumsal hayatımızda büyük bir önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizin temel yapı taşlarından olan bayramların öneminin iyi idrak edilmesi gerektiğini ifade etti. Genç, "Bayramlar, milli, manevi ve dini duyguların, inanç, örf, adet, gelenek ve göreneklerin sergilendiği, kardeşliğimizin, dostluğumuzun, birlik ve beraberliğimizin sıkı, diri ve dirlik içinde yüzyıllar ötesine taşınmasına vesile olduğu gibi, acımızı, hüznümüzü, yalnızlığımızı da paylaştığımız müstesna zaman dilimleridir. Bayramlarımız; yaşamımızı zenginleştiren, bizi biz yapan değerlerimizi bir kez daha hatırlayarak toplumsal birlikteliğimizin güçlendiği özel günlerdir. Kurban Bayramı, dostluk ve kardeşliğin, komşuluk ve muhabbetin bayramıdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Samsunlu hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, esenlikler diliyorum" dedi.

Başkan Genç, bayramın 2. günü saat 14.00'de yeni hizmet binası önünde Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda düzenlenecek olan bayramlaşma törenine tüm Samsunluları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2013, 13:20
banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER