banner1014

Başkan Demir: Vatan Size Minnettardır

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Vatan size minttertardır. Bizim varlık sebebimiz sizlersiniz biz bunun bilincindeyiz” dedi.

Başkan Demir: Vatan Size Minnettardır

Samsun Büyükşehir Belediyesi, tarafından düzenlenen ‘Şehit ve Gazi Aileleri Vefa İftarı’ programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Vatan size minttertardır. Bizim varlık sebebimiz sizlersiniz biz bunun bilincindeyiz” dedi.
 

Samsun Büyükşehir Belediyesi, tarafından ‘Şehit ve Gazi Aileleri Vefa İftarı’ programı düzenlendi. Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon’da gerçekleştirilen programa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Uğurlu ve eşi Altuğ Uğurlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Metin Köksal ile daire başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Aytaş, MHP İl Başkanı Osman Kandıra, BBP İl Başkanı Ünsal Tokuç, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Gazi Necati Yılmaz, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Samsun İl Başkanı Kenan Kaptan, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı. Programda Kuran-ı Kerim tilaveti ve sonrasında tasavvuf müzik dinletisi gerçekleştirildi. 

‘NE BÜYÜK BİR PAYE’
İftar programında konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Vatan size minttertardır. Bizim varlık sebebimiz sizlersiniz biz bunun bilincindeyiz. Herkesin gözü bizim üzerimizde. Dünya mazlumları bizden medet umuyor. Siz kutsi bir hayatı yaşayan şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimizsiniz. Kahraman gazilerimize yaşayan şehitler gözüyle bakarız. ‘Onlar ölüler değil, onlar diridir’ şehitlerimize bu payeyi alemlerin Rabbi veriyor. Bu ne büyük bir paye, bu ne müthiş bir itibar, kazanım. Rabbim hepimizi birlikte bayrama kavuştursun. Sizleri seviyoruz. Şimdiden Ramazan Bayramınız mübarek olsun” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ise konuşmasında iftar programı organizasyonu nedeniyle teşekkür ederek “Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman bizim yanımızda. Bütün ihtiyaç ve taleplerimizi hassasiyetle çözüme kavuşturuyor. Verdiği desteklerden dolayı bir kere daha kendisine teşekkür ediyoruz. Bu iftar programında biraraya geldiğimiz için çok mutlu olduk” diye konuştu.


 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER