banner1020
banner978

Atakum’da Bayramlaşma Töreni

Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, halkla, muhtarlarla, belediye meclis üyeleri ve belediye personeliyle bayramlaştı.Geleneksel hale getirdiği bayramlaşma törenlerinin...

Atakum’da Bayramlaşma Töreni
Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, halkla, muhtarlarla, belediye meclis üyeleri ve belediye personeliyle bayramlaştı.

Geleneksel hale getirdiği bayramlaşma törenlerinin birini daha Atakum Eğitim ve Eğlence Merkezi'nde gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, halkla, muhtarlarla, belediye meclis üyeleri ve belediye personeliyle bayramlaştı. Bayramlaşma töreninde çocuklara ayrı bir özen gösteren Metin Burma, gelenlerin çokluğu nedeniyle uzunca bir süre ayakta durmak zorunda kalırken, "Yoruldum ama bu tatlı bir yorgunluk oldu. Atakumlular ile burada bayramlaştık. Gelemeyenlerin ve benim gidemediklerimin de bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum" diye konuştu.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER