banner1014

Alaçamlılar Deva'nın İftar Programında Bir Araya Geldi

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı Alaçamlılar yoğun katılım gösterdi.

Alaçamlılar Deva'nın İftar Programında Bir Araya Geldi

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı Alaçamlılar yoğun katılım gösterdi.

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında DEVA Partisi İl Başkanı Kebire Birer Türk, DEVA Partisi Yakakent Teşkilat Başkanı Tarık Korkmaz, DEVA Partisi Gerze İlçe Başkanı Mehmet Emin Gülsevim, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri vatandaşlarla bir araya geldi.

Programa katılan tüm konuklarla tek tek ilgilenen Serkan Dağlı, birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında katılımcılara teşekkür ederken, Ramazan Ayı'nın tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Yoğun katılımın gerçekleştiği iftar programında bir konuşma yapan Başkan Serkan Dağlı, Ramazan Ayı'nın önemine dikkat çekti.

"ALAÇAMLILARIN SORUNLARINI VE TALEPLERİNİ TESPİT EDİYORUZ"

Başkan Serkan Dağlı yaptığı konuşmada "Zorlu ve sıkıntılı bir dönemdeyiz. Hep birlikte birlik, beraberlik içerisinde ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, insanları bölüp, parçalamadan siyaset yapacağız. Bu siyaset Türkiye ve Alaçam ilçemizin tarihinde görülmemiş bir siyaset olacak. Hangi düşünceye sahip olursa olsun dini, dili ve ırkı farketmeksizin herkesi kucaklayarak, birlik, beraberlik içerisinde İnşallah inandığımız yolda mücadelemize devam edeceğiz. Yaptığımız tüm ziyaretler bizim için önemli. Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar çok büyük mesafeler katettik. Alaçam'da gitmediğimiz, ziyaret etmediğimiz bir tane kurum, bir tane esnaf kalmadı. Köy ziyaretlerine başladık, şu süreçte köylere ağırlık veriyoruz. Köylü kardeşlerimizin sorunlarını, sıkıntılarını, taleplerini tespit ediyoruz." dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER