banner1028

Alaçam Belediyesi Büyük Anadolu Hastanesi İle Sağlık Sözleşmesi İmzaladı

Alaçam Belediyesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Alaçam Belediyesi Büyük Anadolu Hastanesi İle Sağlık Sözleşmesi İmzaladı

Alaçam Belediyesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR, Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih ESEN ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Hüseyin ZORLU ile birlikte kurumsal sağlık sözleşmesini imzaladı.

Alaçam Belediyesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında imzalanan kurumsal sağlık sözleşmesi ile belediye çalışanları ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Belediye çalışanlarının özlük hakları ve sosyal yaşam şartlarını belediyeler arasında en üst düzeyde sağlayan Belediye Başkanı İlyas ACAR bu sözleşme ile belediye çalışanlarının pandemi döneminde sağlık hizmetlerinden daha iyi yararlanabileceğini söyledi.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ile sağlık hizmeti konusunda oldukça faydalı bir protokole imza attıklarını belirten Belediye Başkanı ACAR, “Bu fırsatı bize sundukları için hastane yönetimine teşekkür ediyorum. Kurumsal sağlık sözleşmesi her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih ESEN; “Daha kaliteli hizmet ve daha memnun hasta hedefiyle hareket eden Büyük Anadolu Hastaneleri tıpta yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip ederek modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındırmaktadır. İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkânlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir.  Bizlerde Alaçam Belediyesine hizmet vermekten ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER