banner978

Ak Parti’de Bayramlaşma

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, parti binasında vatandaşlarla ve partililerle bayramlaştı.Parti binasında gerçekleşen bayramlaşmaya AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya...

Ak Parti’de Bayramlaşma
AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, parti binasında vatandaşlarla ve partililerle bayramlaştı.

Parti binasında gerçekleşen bayramlaşmaya AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın yanı sıra Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekilleri Mustafa Demir, Tülay Bakır, Çağatay Kılıç, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçe belediye başkanları, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma öncesi AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, “Bayramların anlam kazandığı, dargınların barışması, uzun süre birbirlerini görmeyenlerin hasret gidermeleri ve dostluk duygularının en üst seviyeye çıkıldığı bu nadir günlerden birinde birlikteyiz. Bugün bölgelerimizde biz bayramlaşmalarımızı tamamlayarak geldik. ‘Baba ocağı’ diye düşündüğümüz parti binamızda bayramlaşmayı arzu ettik. Bunu da sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. 2 bayramdır hiçbir bölgede şehit haberi almıyoruz. Anneler, babalar, kardeşler, eşler ve çocuklar gözyaşları dökmüyor. Başlatılan bu süreç ülkemize hayırlı olmuştur. Bundan sonraki çözüm paketinin de hayırlı olacağına inanıyoruz. Önümüzde önemli bir süreç var. Bu süreci de aynı duygular içersinde 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri de aynı duygular içersinde birlikte aşacağımıza yürekten inanıyorum. Kimin aday olup olmadığına bakmaksızın belediyeleri alma gayreti içersinde yine birlikte olacağız. Ülkemizde hayırlı işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Baba ocağında bayramlaşmayı gerçekleştirdiklerini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İnsanlar kurbanlarını kesiyor. Bayramlaşmanın güzelim duygusunu yaşıyorlar. Ülkemizde ve ilimizde birliğin ve dirliğin hakim olduğu ortamda rabbim bize nice bayramlar nasip etsin” diye konuştu.

Başkan Köktaş ve Belediye Başkanı Yılmaz’ın konuşmalarının ardından milletvekilleri Mustafa Demir, Tülay Bakır ve Çağatay Kılıç, eski il başkanları Ali Akyüz ve Adem Güney ile AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan da partililerin ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER