banner1028

Ahmet Demircan 19 Mayıs İlçesi’nde

Sağlık Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan 19 Mayıs ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ahmet Demircan 19 Mayıs İlçesi’nde

Sağlık Eski Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Ahmet Demircan 19 Mayıs ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Samsun Milletvekili Eski sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan 19 Mayıs ilçesinde ilk olarak Ak Parti 19 Mayıs ilçe başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretlerine 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği, Alaçamlılar Derneği, Pençe Kilit Operasyonunda geçtiğimiz aylarda kuzey ırakta şehit düşen Uzman Çavuş Mümin Çarkçı`nın kabrini ve ailesini ziyarette bulundu.

AK Parti Samsun Milletvekili Sağlık Eski Bakanı Dr. Ahmet Demircan, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığında yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Fındık fiyatını açıkladı. Çok güzel bir fiyat verdi. Çiftçimiz açıklamış olduğu fiyattan memnun kaldı. Allah’a şükürler olsun Samsun’da sağlık alanında çok ciddi yatırımlar yapıldı. İlçelerin tamamında devlet hastanelerin yenisi yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye çok olumlu çok güçlü cumhur ittifakı paydaşlarımızla 2023 hedeflerine adım adım ilerliyoruz” ifadelerini kullandı. Ahmet Demircan vatandaşların taleplerini tek tek dinleyerek çözüm önerilerinde bulundu.

ŞEHİDİN BABA EVİNİ ZİYARET

AK Parti Samsun Milletvekili Sağlık Eski Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Kuzey Irakta pençe Kilit Operasyonunda şehit olan Uzm. Çavuş Mümin Çarkçının Düzköy Mahallesinde bulunan kabrini ziyaret ederek dua yapıldı. Demircan, burada yaptığı açıklamada, “Şehit kardeşim Mümin Çarkçı bu vatan için gözünü kırpmadan şehit oldu.  O artık tüm Türkiye`nin evladı oldu. Şehidimize Allah’tan rahmet sizlere başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Samsun Milletvekili Sağlık Eski Bakanı Dr. Ahmet Demircan`ın 19 Mayıs ziyaretine 19 Mayıs Belediye başkan Vekili Nazmi Karaduman, Ak Parti 19 Mayıs ilçe başkanı Fatih Seven, MHP İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, BBP İlçe Başkanı Mehmet Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mimar İbrahim Türkoğlu, Sedat Karakoç, Meclis Üyesi Ömer Atik, Türkiye Meyve Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Aleattin Gülal, AK Parti Kadın kolları başkanı Fatma Karakartal, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Cafer Aydın ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

HARUN YAZICI ve ZAFERCAN KARAHAN

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2022, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER