banner1014

19 Mayıs Kan Bağışında Bulunacak

19 Mayıs İlçesi Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunacak.

19 Mayıs Kan Bağışında Bulunacak

19 Mayıs İlçesi Türk Kızılay’ına kan bağışında bulunacak.

19 Mayıs Kaymakamlığı İlçe Tarım Orman Müdürlüğü konferans salonunda 19 Mayıs Kaymakamlığı Türk Kızılay’ı 19 Mayıs temsilcisi Bayram İşbilir öncülüğünde daire amirleri muhtarlar ile toplandı düzenlendi.

İLÇEMİZ GEREKEN KAN DESTEĞİNİ VERECEĞİNE İNANIYORUM

Türk Kızılay’ı 19 Mayıs İlçe Temsilcisi Bayram İşbilir,'İlçemiz Kan bağışı noktasında her zaman ilk sırada yer aldığını belirterek, Pandemi dolayısıyla kan vermeninin yavaşlama eğilimi gösteren bu süreçte tüm kurumlarız muhtarlarımızdan bir kat fazla destek istiyoruz. Her zaman Kızılay’ın yanında yer almanız bizleri onurlandırıyor ”dedi. Bayram İşbilir, Kan vermenin hayat kurtarmada çok önemli oluğunu ve veren kişilerinde sağlığını olumlu yönde etkilediğini ifade ederek kurumlarımızdan Muhtar,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Müftülüğü  arkadaşlarımızdan Kızılay'a yardım konusunda duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Türk Kızılay’ı Samsun Kan Bağışı Kazanım uzmanı  Müdürü Murat Bozdemir, Türk Kızılay’ının bölgede karşılayamadığı kan ürünleri için hastaneler hasta yakınlarından vatandaşlarımızdan  kan bağışı talebinde bulunuyor.19 Mayıs İlçemizde 27,28 Eylül Pazartesi Salı günleri saat 10’30 ile 18” 30 arası 15 Temmuz Milet meydanı önünde kan bağışı aracımız bulunacak, tüm vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum “şeklinde konuştu.

HARUN YAZICI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER