banner1028

Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tamer Kutlu Görevine Başladı

Bafra’nın sevilen ve tanınan isimlerinden Op. Dr. Tamer KUTLU Özel Medibafra Hastanesi’nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Tamer Kutlu Görevine Başladı

“Göğüs cerrahı olarak çeşitli illerde yaptığı görevinin yanı sıra, Samsun ve Ordu illerinde son 10 yıldır sağlık sektöründe Başhekim olarak görev yapan, sağlık alanında önemli hizmetlere imza atan aynı zamanda Bafra’nın sevilen ve tanınan isimlerinden Op. Dr. Tamer KUTLU Özel Medibafra Hastanesi’nde Genel Müdür olarak göreve başladı.

Op. Dr. Kutlu yaptığı açıklamada; “Yeni görevimin herkese hayırlı olmasını, hizmetlerinin Özel Medibafra Hastanesi’nde de kesintisiz devam edeceğini, mesai arkadaşlarım ile birlikte, amacımız sağlıkta kaliteden ödün vermeden hastalarımıza sağlıklı bir hizmet sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmaktır” ifadelerini kullandı.

Op. Dr. Tamer KUTLU Kimdir?

1967 Bafra doğumlu. 1992 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi bölümünde tamamladı. Göğüs Cerrahı olarak çeşitli illerde görev yapan Op. Dr. Tamer KUTLU son 10 yıldır Samsun ve Ordu’da Başhekim olarak görevlerinde bulundu. 1 Ağustos’tan itibaren Özel Medibafra Hastanesi’nde Genel Müdür Olarak görevine başlamıştır.

Dr. Tamer Kutlu Evli ve 2 Çocuk babasıdır.  

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER