POLİTİKA

"Başarı asla bizi şımarıklığa, bir boşluğa sürüklemedi"

- AK Parti Genel Başkan Yardımıcısı Çiğdem Karaaslan: - "Bugün Türkiye'nin en çok ihtiyaç duyduğu kavram yine adalet ve yine adalet. Bizim bu kadar geliştirmemize rağmen hala ilerlememiz, ilerletmemiz gereken toplu husus var" - "Başarı asla bizi şımarıklığa, asla bizi bir boşluğa sürüklemedi. Aksine bu başarı çıtasını öyle yükselttik ki, bu çıtanın altında aldığımız her bir oyun nedeni, niçini ve sonuçlarını araştırmaya gerek duyduk"

"Türkiye'de bir muhalefet sorunu var"

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı: "Siyasi yapılanmayı dikkate aldığımızda Türkiye'de bir muhalefet sorunu var. Güçlü, vizyoner, proje üreten, hedef önüne koyan bir muhalefet partisi Türkiye için sağlıklıdır, motivasyon sağlar" - "Ovit Tüneli, Türkiye'nin doğusu, güneydoğusunu Karadeniz ile Karadeniz üzerinden Ortadoğu ile birleştiren, Kafkaslara geçişi sağlayan muazzam bir lojistik altyapının en temel ünitesidir"

"Sizin manşetleriniz burada işe yaramaz"
Erhan Usta: "Seçim Sonuçlarından Memnunuz"
Erhan Usta: "Seçim Sonuçlarından Memnunuz"
"Amacımız yapıcı muhalefet yapmak"
AK Parti Rize milletvekilleri mazbatalarını aldı
AK Parti Rize milletvekilleri mazbatalarını aldı

- Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: - "Bu toprakların çocuğu, kimsesizlerin kimsesi bu seçimi kazandı" - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı: - "Bundan sonra yeni model millet adına görev yapacak, yetki kullanacak"

Milletvekili Genel Seçimi
Milletvekili Genel Seçimi

- 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekili belli oldu

"Yarın akşam Türkiye bayram yapacak"
"Biz şovmen aramıyoruz, devleti yönetecek ciddiyete sahip devlet adamı arıyoruz"
"Yetki verin çözülemeyen sorunlarınızı bitirelim"
"Gizli oyuncu Selahattin Demirtaş"

- Maliye Bakanı Naci Ağbal: - "Bu ekibin içinde esas oyuncu, gizli oyuncu Selahattin Demirtaş. Bugün yavaş yavaş sesini yükseltmeye başlıyor, onlar da 'Eyvallah başımızın üstüne Selahattin Demirtaş' diyorlar" - "Karşımızda olan ittifakı bilin. Bu ittifakın içinde, dibinde, tamamında Selahattin Demirtaş da var, PKK da var, millet düşmanları da var" - "Askerlerimiz tepelerinde, Kandil'i onların başına yıkacağız. Mağaralarında, inlerinde onları kahru perişan edeceğiz" - "24 Haziran seçimlerinde şu kararı vereceğiz; ALTAY tankına, ATAK helikopterine devam mı edeceğiz, kendi milli yerli silah sistemlerimiz olacak mı, yoksa bu dört şaşkına, dört bezgine, dört eski Türkiye artığına bu Türkiye'yi teslim mi edeceğiz?" - "Saadet Partili kardeşlerim verdiğiniz her oy CHP'ye gidiyor, Muharrem İnce'nin 25 Haziran sabahı başörtülü kızları üniversitelerden atmasına gidiyor"

"Bunların Türkiye için bir gelecek vaatleri yok"

- Maliye Bakanı Naci Ağbal: - "24 Haziran akşamı ya milletçe hep beraber sevineceğiz, güçleneceğiz ve yolumuza devam edeceğiz ya da birtakım dış mihraklardan beslenen, dış mihrakların kurduğu oyunlarla karşımıza farklı kılıklarla çıkan, sözden başka hiçbir eseri olmayanların bir anda bu ülkeye tekrar eski Türkiye'yi yaşatmasıyla karşı karşıya kalırız" - "Bunlar 24 Haziran seçimlerinde şimdi dört şirinleri oynuyorlar, bize olduklarından farklı gözüküyorlar, özgürlüklerden bahsediyorlar" - "Bunların Türkiye için bir gelecek vaatleri yok, bunların Türkiye için gelecekte bir projeleri yok" - "Üçüncü havalimanı Türkiye'nin gelecek vizyonunun merkezinde bir projedir ve bu zihniyette olanlar '24 Haziran'da değiştir' diyen zihniyet o havalimanını yaptırmamak için 40 tane oyun çevirdi ve hala daha bu oyunları çevirmeye devam ediyorlar"

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye katılım
Saadet Partisi'nden AK Parti'ye katılım
Temel Karamollaoğlu'nun Trabzon mitingi
Temel Karamollaoğlu'nun Trabzon mitingi
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Ordu'da
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Ordu'da
"Asker Kandil'e gidiyor, sen hainlerin yanına gidiyorsun"

- Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: - "Asker Kandil'e gidiyor, sen hainlerin yanına gidiyorsun. Askerin yanına git. Paşanın apoletlerini sökecekmiş. Apoletleri millet takar, millet söker"


banner1047

banner1046