banner1028

Yastık Kılıfı

Aktif olarak kullanılan yastıkların deforme olması halinde yeni yastık kılıfı ile yeni bir yastık deneyimi yaşayabilirsiniz. Y

Yastık Kılıfı

Aktif olarak kullanılan yastıkların deforme olması halinde yeni yastık kılıfı ile yeni bir yastık deneyimi yaşayabilirsiniz. Yastıklar en çok yataklarda geceleri uyumak için kullanılır. Günde 8 saat kesintisiz olarak kullanılan ve en az haftada bir yıkanan yastıklar illa ki eskiyecektir. Bu nedenle yedeklerini bulundurmak şarttır.

Yastık kılıfları kullanım alanı dışında bir de dekoratif amaca hizmet eder. Şık olması için yatakların üzerinde çok sayıda yastık kullanılır. Her bir yastık için özenle seçtiğiniz yastık kılıfı modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yastık kılıfları tekli olarak ya da ikili olarak satışa sunulmaktadır. Çift kişilik yataklar için ikili olarak satılan modelleri tercih edebilirsiniz.

Yastık Kılıfı Kumaş Çeşitleri

Yastık kılıfı çeşitleri kullanılan kumaş yapısına göre farklılık göstermektedir. Uyku için kullandığınız yastıklarda en iyi seçim pamuklu kumaştır. Ancak dilerseniz saten yastık kılıfları ile de ipeksi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yatağınızın üzerinden süs olarak kullanacağınız yastıklarda daha kalın, desenli ya da dolgulu kumaşlara rastlayabilirsiniz. Bu yastıklar estetik olarak göz doyursa da uyku konforu düşüktür. Ancak dekoratif amaçlı olarak çokça kullanılır.

Yastık kılıfı alırken en çok dikkat edeceğiniz şey desenleri olacaktır. Nevresim takımı ya da yatak örtüsü ile uyumlu olarak seçeceğiniz yastıklar sayesinde dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Böylece yatak odanızda bir bütünlük yakalarsınız. Yastık kılıfı fiyatlarının uygun olması sayesinde istediğiniz renk, desenlerde yastık almak bütçenize de külfet olmayacaktır.

Siz de tüm yastık kılıfları için https://www.madamecoco.com/yastik-kilifi/ adresini ziyaret etmeli ve ürünleri detaylı bir biçimde incelemelesiniz.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER