banner1014

Xiaomi Mi Stick Android TV Medya Oynatıcı ile Akıllı Televizyon Keyfini Yaşamak Çok Kolay

Günümüzün en yaygın kullanılan teknolojik cihazları arasında televizyonlar ilk sıralarda yer alıyor.

Xiaomi Mi Stick Android TV Medya Oynatıcı ile Akıllı Televizyon Keyfini Yaşamak Çok Kolay

Günümüzün en yaygın kullanılan teknolojik cihazları arasında televizyonlar ilk sıralarda yer alıyor. İnternet kullanımı ise telefonlarda ve televizyonlarda aranan özellikler arasında bulunuyor. Her geçen gün internet üzerinden izlenebilecek medya kanallarının çeşitliliği artıyor. Akıllı sistem üretilen televizyonlarda her türlü medya içeriğine ulaşmak mümkün. Ancak televizyonundan memnun kullanıcılar için üretilen Xiaomi Mi Stick TV medya oynatıcı, televizyonun markası ve modeli farketmeksizin teknolojiyi televizyonlara taşıyor. Xiaomi Mi Stick fiyat bakımından da kullanıcılara uygun özellikleriyle tercih edilen ürünlerden biri. Televizyonunuzu değiştirmeden Xiaomi Mi Stick medya oynatıcı cihaz ile deneyimleyebileceğiniz özellikler;

Küçük Tasarımı ile Teknolojiyi Yanınızda Taşıyabilirsiniz

Xiaomi Mi Stick 29 gr ağırlığında bir ürün ve USB stick şeklinde 92,4 mm boyutunda küçük bir tasarıma sahip. Cihazı isterseniz sabit olarak televizyonunuzda kullanabilir, isterseniz ihtiyaç duyduğunuz her yere çantanızda, cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

Televizyonda İnternetin Keyfini Çıkarabilirsiniz

Wi-Fi desteği ile internete bağlanan cihaz HDMI soketi bulunan tüm cihazlarda kolaylıkla kullanılıyor. Cihaz televizyona takıldıktan kuruluma ihtiyaç duymadan kullanıma hazır hale gelir ve dilediğiniz gibi medya içeriklerine ulaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. İnternet tarayıcısında arama yapabilir veya çeşitli medya içeriklerinin yer aldığı uygulamalara erişebilirsiniz. Mi Stick’de bulunan kumanda sayesinde sesli arama seçeneği kullanılabilir veya direkt medya içerik butonlarına basılıyor. Tuşlama yapmadan sesinizle televizyonunuzu yönetebilir ve hızlıca arama sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Akıllı Cihazlarınızın Ekranını Televizyona Yansıtabilirsiniz

4 çekirdekli işlemciye sahip Xiaomi Mi Stick, 1 GB Ram hafızalıdır ve teknik detaylara sahip bir ürün. Akıllı cihazlar günün her anında yaygın olarak kullanılıyor. Xiaomi Mi Stick cihazda bulunan Android TV 9.0 desteği ile dahili ChromeCast kullanılabilir ve akıllı cihazlarla kolaylıkla bağlantı kuruluyor. Televizyon izleme esnasında ekrandan akıllı cihaza gelen bildirimler kontrol edilebilir veya akıllı cihaz içerisindeki medya içeriklerine ulaşılıyor.

Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesi

Küçük tasarımlı cihaz işlevleri konusunda başarılı ürünler arasında yer alıyor. Cihazın sahip olduğu özellikler sayesinde HD görüntü kalitesinde içerikleri izleyebilir ve Ultra HD Blu-ray kalitede ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses ve çözünürlükle desteklenen görüntülerde gerçeklik artıyor ve daha izlenen medya içerikleri daha keyifli geliyor.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2021, 01:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER