banner1014

Instax

En özel anlarınızı Instax makineler yani şipşak fotoğraf makineleri ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Instax

En özel anlarınızı Instax makineler yani şipşak fotoğraf makineleri ile ölümsüzleştirebilirsiniz.  Şipşak fotoğraf makineleri aynı zamanda analog makine çeşitleri arasına girmektedir. Bu sebeple fotoğraflarınıza oldukça nostaljik bir hava katacaktır.

Instax fotoğraf makineleri özellikleri, renkleri ve modellerine göre oldukça farklılık gösterebilmektedir. Instax makineler, analog makine kategorisine girdiği için özel olarak fotoğraf filmleri ile çekim yapmaktadır.

Instax Kullanımı Nasıldır?

Instax makine kullanımı oldukça pratiktir. Makinenin içine özel filmi taktıktan sonra sadece deklanşöre basarak anında fotoğrafınızın çıktısını alabilirsiniz. Instax makineler pozları anında bastığı için şipşak makine olarak da adlandırılmaktadır.

Fotoğraflarınızı ister başkasına çektirebilir isterseniz de kolaylıkla selfie yapabilirsiniz. Instax makinenin kullanımı pratik olması ve pozları anında basması sebebi ile son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmış durumdadır. Buna göre ise piyasada birbirinden farklı Instax makine çeşidi bulunmaktadır. Sizlerde bütçenize uygun olan Instax makineyi seçerek en özel anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve fotoğrafınıza anında kavuşabilirsiniz.

Instax Fiyatları

Son yıllarda Instax makine kullanımın da artış yaşandığı için makine çeşitleri ve modellerinde de artış yaşanmaktadır. Bu sebeple Instax fiyatları da oldukça çeşitlilik gösterebilmektedir. Instax makineler tek başına satıldığı gibi paket halinde filmleri ve fotoğraf albümleri ile birlikte de satılabilmektedir.

Bütçenize uygun olarak Instax makine modellerine karar verebilir ve en özel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafınıza şipşak bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Siz de tüm instax ürünlerine https://www.desibela.com/instax adresinden erişebilirsiniz.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER