banner1014

Elektrikli Isıtıcı

Mekanların pratik bir şekilde ısıtılmasını sağlayan elektrikli ısıtıcı modelleri insanların yaşadıkları ve çalıştıkları alanlarda ki konforu artırmaktadır.

Elektrikli Isıtıcı

Mekanların pratik bir şekilde ısıtılmasını sağlayan elektrikli ısıtıcı modelleri insanların yaşadıkları ve çalıştıkları alanlarda ki konforu artırmaktadır. Isıtıcı denildiğinde akla sadece içinde flament bulunan modeller geliyor olsa da içinde yağ olan dilimli petek modeller, fanlı modeller gibi oldukça farklı çeşitler bulunmaktadır. Her bir modelinde kendince avantajları ve dezavantajları vardır. Flamentli modeller doğrudan nesneleri ısıttığından daha efektiftir. Yağlı modeller ise içinde ki yağ ısındıktan sonra geç soğuduğu için kapatıldıktan sonra bile uzun süreler ısı verdiğinden tercih sebebidir. Fanlı modeller ise kişisel olarak ısınmakta kullanılan yakınınıza konumlandırabileceğiniz ürünlerdir.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

İnsanların bütçesine göre rahatça seçim yapmasına imkân veren elektrikli ısıtıcı modelleri ile soğuklardan kendinizi bütçenizi sarsmadan koruyabilirsiniz. Birçok firma farklı bütçelere göre ürünler imal etmektedir. Eğer bütçeniz oldukça düşükse fanlı olan kişisel modelleri ya da flament sayısı düşük olan modelleri tercih edebilirsiniz. Orta bütçeli kimseler içinse oldukça uygun fiyatlara petekli ısıtıcılar ve dikey ısıtıcı çeşitleri bulunabilmektedir. Geniş alanları ısıtmakta kullanmak için ısıtıcılar arıyorsanız ve bütçeniz yüksekse şömine tipi ısıtıcıları bulabilirsiniz. Isıtıcılara ve fiyatlara bakmak için https://www.kumtel.com/tum-isiticilar sitesine gidebilirsiniz.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER