banner1028

Durex

Güvenli bir cinsel hayatı mümkün kılan ürünlerin adresi konumunda yer alan Durex, bir İngiliz markasıdır.

Durex

Güvenli bir cinsel hayatı mümkün kılan ürünlerin adresi konumunda yer alan Durex, bir İngiliz markasıdır. Kontraseptif ürünler konusunda iddialı olan markanın 2010 yılından sonra Dr. Scholl’s markasıyla birleştiği bilinmektedir. Bu tarihten çok daha iddialı ürünleriyle sektörde yer alan bu uluslararası markanın, kaliteli ürünlerin adresi konumunda yer aldığı da bilinmektedir.

Geciktirici kremlerden tutun da prezervatiflere varıncaya kadar pek çok farklı ürünü piyasaya sunan Durex, her zaman talep gören uluslararası bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kayganlaştırıcı kremler gibi işe yarar ürünleri de piyasaya sunan markanın aynı zaman da sağlıklı bir cinsel hayatın devamı noktasında etkili ürünler tasarladığı da bilinmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak Durex’in uluslararası ortamlarda en fazla talep gören ürünler arasında yer aldığını ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşam noktasında çok sayıda farklı ürünü piyasaya sunan Durex, her zaman etkili ürünlerin de merkezinde yer almaktadır. Siz de yeni nesil Durex ürünlerini incelemeyi isterseniz, https://www.kozmela.com/durex internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER