banner1020
banner978

Dijital Yayıncılık Digitürk’ten Geçer

En seçkin Belgesel yayınlarıyla Milyonlarca kullanıcısını ekran başına kilitleyen Digitürk’le yeni keşifler yapmaya hazır mısınız?

Dijital Yayıncılık Digitürk’ten Geçer

En seçkin Belgesel yayınlarıyla Milyonlarca kullanıcısını ekran başına kilitleyen Digitürk’le yeni keşifler yapmaya hazır mısınız?

HD, 3D ve 4K görüntü teknolojileriyle Dünya’nın en saygın yayıncıları arasında yer alan Digitürk’le Film, Dizi, Belgesel, Spor, Çocuk, Eğlence ve Yarışma kanalları arasından dilediğinizi seçin ve televizyon karşısında eğlenmenin tadını çıkarın. Birbirinden güzel uygulamaların ve tematik kanalların yer aldığı bu platformda kişiye özel bir yayın anlayışı sizi bekliyor. Birbirinden güzel ve harika yayınlarıyla dikkat çeken Digitürk, 400’ün üzerinde kanalıyla harika bir deneyim için sizi çağırıyor. Zengin Kanal Listesi ile milyonlarca kullanıcısını ekran başına kilitleyen Digitürk’le izlemek istediğiniz bütün yayınlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Türkiye’de benzeri olmayan Film, Dizi, Belgesel, Spor, Çocuk, Eğlence ve Yarışma kanallarıyla 7’den 70’e kadar bütün aile bireylerini ekran başında toplayan Digitürk’le yeni bir televizyon dünyasına adım atmak istemez misiniz? En sevdiğiniz haber kanallarından, dünyayı peşinden sürükleyen belgesellere, futbol müsabakalarından film ve dizilere, bilgilendirici ve eğitici çocuk programlarından, eğlence yetişkin kanallarına kadar çok sayıda tematik kanala Digitürk kalitesiyle evlerinize geliyor.  Digitürk’ün 7 gün 24 saat devam eden kesintisiz yayın akışı sayesinde elde edeceğiniz bu fırsatlar, size özel bir takım uygulamaları da beraberinde getirecek. DigiKutuların özelliğine göre size ulaşacak bu yayınlarla farklı bir deneyim sizleri bekliyor. Kişiye özel paket ve yayın akışı hazırlayan Digitürk, bunu mobil uygulamalarıyla da destekleyerek farkındalık yaratıyor. Size özel sunulan Digitürk Yayın akışı ile eğlenebilir, Digitürk Kanalları ile dilediğiniz programı seçerek izleyebilir, Digitürk Kanal Listesi sayesinde ise en sevdiğiniz kanalları ve programları favorilerinize ekleyerek alternatif bir seyir keyfi oluşturabilirsiniz. Kısacası Digitürk ile farkındalık yaratacağınız gibi fırsatları da göz önünde bulundurarak harika bir yayın akışına sahip olabileceksiniz.

En seçkin Belgesel yayınlarıyla Milyonlarca kullanıcısını ekran başına kilitleyen Digitürk’le yeni keşifler yapmaya hazır mısınız? İzlerken yeni bilgiler edinecek, yaşamınız boyunca adına dahi duymadığınız canlıları bütün ayrıntılarıyla ekranlarınıza getirebileceksiniz. Gizemli ormanlık alanları bütün ayrıntıları ve yapısıyla parmaklarınızın ucuna getiren Digitürk, kimi zaman okyanusların ötesinden, kimi zamanda azgın suların dibinden görüntülerle kullanıcılarını hayrete düşünüyor. ‘Yok artık bu kadar da olmaz’ dedirtecek belgesel yayınlarıyla izleyicilerini hayrete düşüren Digitürk, 17 ayrı Belgesel kanalıyla Dünyanın dört bir tarafını ekranlarınıza getiriyor. Eğer siz de belgesel tutkunuysanız ve belgesel olmadan olmaz diyorsanız eğer Digitürk Bayilerine uğrayarak Gizemli doğanın ve okyanusların kapılarını aralayın. Digitürk Belgesel Kanalları ile yeni bir dünyaya yolculuk yapacak, gözle görülmeyen canlılarla tanışacaksınız. Kimi zaman tarihi bir mekanda yüzyıllar önce yok olmuş bir krallığın izlerini takip edecek, kimi zamanda doğadaki canlıların ölüm kalım savaşını ekranlarınıza getireceksiniz. Kullanıcılarına birden fazla alternatif sunan Digitürk’le günün her saati yeni bir belgeselle farklı bir hikâyeye yol alabilirsiniz. Tamamı HD görüntü kalitesiyle ekranlarınıza gelecek olan Belgesel yayınlarıyla artık hiçbir hikâye size uzak, hiçbir şehir size yabancı olmayacak. Koltuğunuza kurulun ve şehir şehir gezmeye başlayın. Sizin için şehirlerin altını üstünü getiren Digitürk’ün deneyimli ekibiyle birlikte yeni şeyler görmek ve yeni mekânlar tanımak istemez misiniz? Öyleyse hemen bir Digitürk Bayilerine uğrayın ve sizin için Dünya’nın en seçkin yayınlarını yapan İz Tv, National Geographic, İz Tv (2), Nat Geo People, Nat Geo Wild, Id X, Discovery Showcase HD, History, TRT Belgesel, Discovery, Discovery Science, Animal Planet, İz HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, History HD, Discovery Showcase HD kanallarıyla yeni keşifler sizleri bekliyor. Belgesel yayınlarını İzlerken eğlenecek, eğlenirken yeni bilgiler edineceksiniz. Eğer siz de yeni bilgilerle her gününüzü daha güzel geçirmek ve kahvenizi yudumlarken gizemli denizlerde seyahat etmek istiyorsanız, Digitürk’ün Belgesel dünyasında yerinizi alın. Digitürk Belgesel dünyasına ilk adımlarınızı attığınız an itibariyle 17 Belgesel kanalıyla televizyon karşısında keyfinize keyif katabilirsiniz. Sizi ekran başına kilitleyecek Belgesel yayınlarıyla yeni yolculuklara hazır olun.  

Digitürk’ün Belgesel yayınlarına çok uygun fiyatlarla sahip olmak ve milyonlarca izleyiciyle birlikte heyecanı paylaşmak istiyorsanız Digitürk Bayilerine uğramanız yeterli olacaktır. Digitürk Bayilerinin kapılarını aradığınızda çok daha uygun fiyatlarla çok güzel ayrıcalıklara sahip olacaksınız. Sizde milyonlarca Digitürk üyesi gibi Belgesel tutkunları arasında yerinizi alın ve yeni heyecanlara hazır olun. 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 09:59

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER