banner1020
banner978

Digitürk Ailesine Katılmak Yeniabonelik.net ile Oldukça Kolay

Digitürk’ün eğlenceli ailesine katılmak ister misiniz? Yeniabonelik ile Digitürk’e geçmek oldukça kolaylaşıyor.

Digitürk Ailesine Katılmak Yeniabonelik.net ile Oldukça Kolay

Digitürk’ün eğlenceli ailesine katılmak ister misiniz? Yeniabonelik ile Digitürk’e geçmek oldukça kolaylaşıyor.

TV başında izleyebileceğiniz kanal seçenekleri içerisinde dünya kanallarının yer almasını ister misiniz? Neden sadece uydu cihazınız ile ulusal kanalları izlemek zorunda kalasınız ki? Digitürk sizleri dünya TV kanalları ile buluştururken HD, 3D ve 4K yayın kalitesi de sunuyor. Digitürk ile Spor Toto Süper Lig maçları ile birlikte hem Türkiye’nin ve hem de dünyanın en prestijli dizi ve filmlerini izleyebileceksiniz. Digitürk büyülü dünyasına adım atmak isteyenler bölgelerinde bulunan Digitürk bayisini ziyaret edebilirler, internet üzerinden Digitürk web sitesini ziyaret edebilirler, Digitürk Müşteri Hizmetleri telefonunu 7/24 arayabilirler. Eğer bir form doldurup sizin hem bilgilendirme hem de üyelik işlemlerinin başlamasını istiyorsanız bir seçenek olarak yeniabonelik.net web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Digitürk, sizin TV alışkanlıklarınıza hitap edebilecek ve ilgi alanınıza göre TV kanallarını bir araya getirdiği paketleri kampanyalar ile sunuyor. Sinema filmlerini izlemek isteyenler film paketlerine, dizi film tercihi olanlar dizi paketlerine, spor karşılaşmalarını canlı izlemeyi arzulayanlar Lig TV paketlerine yönelebiliyorlar. Bunun yanında belgesel, eğlence, çocuk yada yetişkin kanallarını tercih edecekler için de Digitürk paketleri bulunuyor. Her bir paket içerisinde Digitürk’ün sahibi olduğu benzersiz kanallar olabileceği gibi dünyanın da takip ettiği ünlü kanallar yer alıyor. Ama izleyebileceğiniz kanal seçeneklerinde bir kısıtlamanız olması istiyorsanız da Digitürk’ün Full Paket kampanyası aradığınızı size verecektir. Bu sayede spordan sinema filmlerine, belgeselden dünyanın takibindeki seri dizilere kadar her yayını herhangi bir kısıtlamaya gitmeden izleme olanağına kavuşacaksınız. Bu paket sayesinde 60’dan fazla kanalın canlı yayınını da HD yayın kalitesinde Digitürk farkı ile izlemeye başlayacaksınız. İstediğinizde kumandanızı kullanarak bir komedi filmine yada dizisine geçiş yapabilecek, dilerseniz evinizin salonunda hafta sonları hem Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarını hem de dünya liglerinin maçlarını dostlarınızla izleyebileceksiniz. Bu Digitürk paketi sizi her TV kanalına ulaştırma fırsatı verecek ve TV izlemelerinde kendinizi bir pakete zorunlu hissettirmeyecektir. Her ay binlerce sine filmini, yüzlerce bölüm dizi filmini, canlı maç yayınlarını ve dünyanın en iyi belgesellerini izleme olanağına kavuşacaksınız. Digitürk full paket sayesinde TV izlemelerinizde kendinizi bir program türüne bağlı hissetmeyeceksiniz.

Digitürk dünyası her konuda TV kanallarını paketlerle size sunarken kısıtlama yapmadan tüm Tv kanallarını izleyebilmeniz için de Digitürk full paket seçeneğini getiriyor. Digitürk dünyası artık en iyi bilim kurgu, komedi, dram filmlerini size izletirken dizilerden, maçlardan, belgesellerden de geri kalmamanızı sağlıyor. Üstelik artık Digitürk sadece Tv dünyasında da sizi kaliteye ulaştırmıyor ve alacağınız internet hizmetinde de seçiminizin Digitürk olması durumunda pek çok TV kanalını ücretsiz yada oldukça avantajlı fiyatlarla izleme olanağını getiriyor. Digitürk’lü olmak hem TV hem de internet alanında kaliteli olmanızı sağlarken aile bütçenize önemli katkılar sağlıyor. 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 10:00

Hasan Eren

banner1005
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER