banner1014

Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Tüm mutlulukları, gülümsemeleri, sevgiyi, eğlenceyi kısacası güzel olan her şeyi biz yetişkinlerden çok daha önceden hissedip tadını çıkara çıkara yaşamayı bilen çocukları takdir etmeliyiz. Yılbaşı gibi şahane bir vakit yaklaşırken de evin içinde planlar yaparak yerlerinde duramadıklarını izler gibiyiz. Gerçek kahkahaları sevinçle evin çatısına doğru yükselirken o sevinç kahkahalarını hediyelerle çoğaltma çabasında olduğunuzu düşünüyoruz. Yeni yıla birlikte en mutlu halinizle girebilmenin önemini, çocuğunuza aktarmaya çalışırken yaptığınız güzelliklerden biri de sevdiği bir hediye vermek oluyor çünkü. Sonrasında zaten o hayata daha fazla gülümseyip daha fazla güzel hislerle kalbini doldurmuş oluyor. Mutlu hisseden çocuklar, kendilerine güvenip cesur olma konusunda da hiç sıkıntı yaşamıyor. Onları gülümsetmenin hatta Çocuklara Yılbaşı Hediyesi ile sevinç kahkahaları attırmanın bodo yolunu denediniz mi? bodo, çağın yeniliklerine uygun olarak geliştirdiği deneyim hediyesi tarzıyla, çocuklarınızı sıra dışı dünyalarla tanıştırma fırsatı veriyor!

Erkek Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Bazen yaramazlığından, hareketliliğinden, çok meraklı olmasından yakındığınız bazen sevimli sözleri ve akıllı hareketleriyle neşenizi yerine getiren erkek çocuklarına, seveceklerini düşündüğünüz deneyim sürprizleri bodo.com’da! Sanatla ilgili okumaya, öğrenmeye, araştırmaya ilgi duyan yeğeninize, ‘’Online Temel Sanat Tarihi Eğitimi’’. Ata binmeyi çok merak ettiğinden bahsedip duran oğlunuzu, yeni yıla girerken sevindirme vakti, ‘’Pony Binicilik Kursu’’. Mutfağa olan ilgi ile becerisine hayranlık duyduğunuz çocuğa, erken yaşta eğitim alma fırsatları; ‘’İki Kişi için İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’, ‘’İki Kişi için Pizza Yapım Dersi’’. ‘’İki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’: bambaşka türlerden oyunların bulunduğu harika bir sanal gerçeklik merkezinde, gözlüklerinizi takıp farklı dünyalara bir bir girmeye başlarsınız, merakınızı cezbedenleri teker teker deneyerek eğlenmeye devam edersiniz. Sanal dünyadan hediyelerden bahsetmişken bodo.com’un en popüler deneyimlerinden, ‘’İki Kişi için Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ bahsedilmeden geçilemez. Erkek çocukların büyük bir heyecanla kabul edeceğinden emin olabilirsiniz.

Kız Çocuklara Yılbaşı Hediyeleri

Sanal gerçeklik dünyasının yalnızca erkek çocuklara göre değil kızlara göre de hatta yetişkinlere göre de inanılmaz tecrübelerden olduğunu söylemek gerek. Kızınıza, gelecekteki mesleğini seçmesine yardımcı olacak, ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Gece gündüz demeden malzemeleriyle hayallerini eserlerine döken kızlara, özel sanat derslerinden oluşan deneyim kategorimizi öneririz; ‘’Resim Atölyesi’’, ‘’Heykel Atölyesi’’, ‘’Online Suluboya Kursu’’, ‘’Online Temel Karakalem Kursu’’. Çocukların neşelendiğinde zıpladıklarına şahit olmuşsunuzdur. O halde zıpladıkça neşelenecekleri, yeni mekanlar ve oyun alanları tanıyacakları bu sürprize davetiye çıkarın, ‘’İki Çocuk için Trambolin Parkı’’. Heyecanla bekledikleri yeni yılın, çocuklarınızın hayallerindeki gibi gerçekleşmesi, bodo ile mümkün! 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER