banner1025
banner1028

Bebek Çıngırakları İle Bebekleriniz Mutlu

Bebekler renkli ve ses çıkaran şeylere bayılırlar. Severek oynarlar. Bebek çıngırakları bebeklerin eğlenmek ve oynak için aradıkları birçok özelliğe sahiptirler.

Bebek Çıngırakları İle Bebekleriniz Mutlu

Bebekler renkli ve ses çıkaran şeylere bayılırlar. Severek oynarlar. Bebek çıngırakları bebeklerin eğlenmek ve oynak için aradıkları birçok özelliğe sahiptirler. Çıngıraklar sallandığında ses çıkarırlar. Farklı ve ilgi çekici renkleri ise dikkatlerini çeker. Aslında çıngıraklar sadece eğlence için bir araç değildir. Aynı zamanda tepkilerini ölçmek, duyma ve görme gibi duyularının da gelişmesinde etkili olan bir araçtır. Bebekler iki aylık olduktan sonra kendilerini ve çevrelerini keşfetmeye başlarlar. Keşif yolundaki ilk işleri ellerini incelemektir. Zamanla çevredeki diğer şeylere ilgileri yoğunlaşır.

Faydalarıyla Bebek Çıngırakları

Parlak ve sesli şeyler bebeklerin duyularını geliştirmekle kalmaz aynı zamanda öğretici etkiye de sahiptir. Bebek çıngırakları hem evde hem dışarıda kullanabilecekleri bir oyuncak ve eğitici üründür. Bebek ürünlerinde kullanılan teknolojilerin ilerlemesiyle birlikte yepyeni ürünler üretilir oldu. Çıngırakların yapımında kullanılan malzemeler eskiden farklı olsa da yine aynı işlevi görmekteydi. Sallandığında ses çıkaran objeler bebeklerdeki neden sonuç ilişkisi kurma yeteneklerini geliştirir. Çıngıraklar genellikle 0-12 aylık bebekler için daha çok tercih edilir.  Yepyeni modelleri ve renklerini görmek ve satın almak için https://www.bebemango.com/bebek-ingiraklari-k-89.html adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Ebubekir Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 00:25

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER