banner1014

Ahşap Çıta

İçinizde bulunan yaratıcılığı değerlendirebileceğiniz en güzel hobi uğraşlarından birisi ahşap çıta ile yapılan ürünlerdir. İster profesyonel olsun, ister ise amatörce olsun bu tarz uğraşların herkes için farklı ve güzel bir deneyim yaşattığı muhakkaktır.

Ahşap Çıta

İçinizde bulunan yaratıcılığı değerlendirebileceğiniz en güzel hobi uğraşlarından birisi ahşap çıta ile yapılan ürünlerdir. İster profesyonel olsun, ister ise amatörce olsun bu tarz uğraşların herkes için farklı ve güzel bir deneyim yaşattığı muhakkaktır. Maket yapımında ya da evlerin süslenmesi için aksesuar olarak yapılan çerçevelerde kullanılan bu çıtalarda hammadde olarak balsa tercih edilmektedir.

Çünkü balsa; yumuşak bir ağaç türü olarak bilinmesine rağmen,  geniş yapraklı ve kozalakları bulunmadığı için sert ve dayanıklıdır. Bu da balsanın hem kolay uygulanabilir olmasını sağlamakta hem de sağlam olması nedeniyle kolay deforme olmasına engel olmaktadır.

Ahşap Çıta İle Hobi Keyfi

Çocuk oyuncakları yapımı ya da el emeği hobi ürünleri için kullanılan balsa; ahşap çıta, kullanım alanına göre belirlenecek kalınlıklarda alınmalıdır. Ses, ısı, titreşim ve yalıtımı mükemmel bir şekilde ileten balsa üzerinde, hobi bıçağı ile kolayca kesikler atılıp şekil verilebilmekte ve istenilen model kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Siz de boş vakitlerinizi böyle bir hobi ile eğlenceli şekilde geçirmek istiyorsanız, kullanacağınız çıtayı en kaliteli ve uygun fiyatta alabilmeniz için https://www.guvensanat.com/cita sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haber Merkezi

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER