banner1014

Yakakentliler İstanbul'da İftarda Buluştu

İstanbul'da yaşayan Yakakentliler, Yakakent Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği iftar yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

Yakakentliler İstanbul'da İftarda Buluştu

İstanbul'da yaşayan Yakakentliler, Yakakent Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği iftar yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

İstanbul'da faaliyet gösteren Samsun ili Yakakent ilçesi Dernekler Federasyonu, Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Kültür Merkezi Sosyal Tesisleri'nde iftar yemeği düzenledi. Yoğun ilginin olduğu iftar yemeğine Yakakentliler ile birlikte Sivil Toplum kuruluşlarının ve hemşehri derneklerinin temsilcileri ile iş insanları katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

İstanbul ile Kocaeli'nin merkez ve ilçelerinde yaşayan Yakakentlilerin kurduğu 17 hemşehri derneğini temsil eden ve merkezi İstanbul'da olan Samsun Yakakent Dernekler Federasyonu Başkanı Dursun Şahin, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, birlik beraberlik mesajı verirken, tüm katılımcılara teşekkür etti.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yakakent Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Dursun Şahin öncülüğünde düzenlenen iftar yemeğine, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Hasan Kaya Aşçı, Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Han, Maltepe Fen işleri Müdürü Erbil Uzunoğlu, SAMKON yönetim kurulu üyesi Turan Gençoğlu, SAMKON Gençlik Kolları Başkanı Emre Şen, Maltepe Samsunlular Dernek Başkanı Satılmış Dönmez, Büyükkırık Dernek Başkanı Celal Danacı, Mutaflı Dernek Başkanı Nail Civelek, Maltepe İnşaatçılar Dernek Başkanı Mustafa Salman, Sarıgöl Dernek Başkanı Naci Mete, Çepni Köyü Dernek Başkanı Esat Şahin, Kozköy Dernek Başkanı Nürdet Altun, Karaaba Dernek Başkanı Arif Akça, Sultanbeyli Yakakentliler Dernek Başkanı Çetin Gençoğlu, Darıca Yakakentliler Dernek Başkanı Fatih Gürsoy, Karadenizliler Dernek Başkanı Emin Koca, ses sanatçısı Sami Korkmaz, Yakakent Dernekler Federasyonu Başkan Vekili Yalçın Öz, avukatlar Savaş Aydın, Kadir Albayrak ve Melih Hacıoğlu ile Yakakentli vatandaşlar katıldı.

Haber: Mustafa KAHYA

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER