banner1028

Tuncay Yurduseven’e Teşkilatlardan Büyük İlgi

28. dönem AK Parti Samsun Milletvekili A. Adaylığını açıklayan önceki Dönem Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, AK Parti ilçe teşkilatlarını karış karış geziyor.

Tuncay Yurduseven’e Teşkilatlardan Büyük İlgi

14 Mayıs'ta yapılacak olan Milletvekilliği seçimi için 28. dönem AK Parti Samsun Milletvekili A. Adaylığını açıklayan önceki Dönem Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, AK Parti ilçe teşkilatlarını karış karış geziyor.

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Tuncay Yurduseven milletvekili aday adaylığı müracaatı sonrasında Bafra’dan başlayarak AK Parti ilçe teşkilatlarına ve Belediye Başkanlarına ziyaretlerde bulundu. AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Tuncay Yurduseven, teşkilatlara yaptığı ziyaretlerde partililer tarafından ilgiyle karşılanıyor.

ÜLKEMİZİN KAYBEDECEK ZAMANI YOK

AK Parti’nin 21 yılda icraatlarıyla büyük ve güçlü bir Türkiye inşa ettiğini belirten Yurduseven; “2023 seçimleri, Türkiye’nin 21 yılda elde ettiği kazanımlarla yepyeni bir başlangıca merhaba diyeceği bir seçimdir. Türkiye’nin önümüzdeki yüzyılı için kaderinin belirleneceği seçimdir. AK Parti teşkilatları olarak bu seçimlere her zamankinden daha güçlü bir şekilde hazırlanmalıyız. Çünkü ülkemizin kaybedecek zamanı yoktur. Kuruluşundan bugüne kadar, AK Parti teşkilatlarının her kademesinde onurla gururla hizmet ettim. Bizlere bugünleri gösterdiği için Rabbimize şükürler olsun. Ak Parti Bafra İlçe başkanlığı yaptığım 6 yılı aşkın sürede yerel seçimler, genel seçimler, cumhurbaşkanlığı seçimi, halk oylaması hepsini beraber yasadık. Girdiğimiz her seçimde sizlerin de destekleriyle Bafra’mızda ve bölgemizde Türkiye ortalamasının hep üzerinde neticeler elde ettik. Sadece seçim dönemlerinde değil, seçim dönemleri dışında da sürekli hemşerilerimizin içinde bulunarak; sıkıntılarına sorunlarına çözümler üretip çare olmaya çalıştım. Bölgemizde de olmasını arzu ettiğimiz hangi hizmet varsa burada da olması için gayret gösterdik ve güzel sonuçlar elde ettik. Siyasetteki bu tecrübemizi kullanarak doğup büyüdüğümüz, hatırlarımızı yaşadığımız ve geleceğe dair hayaller kurduğumuz şehrimizi daha yaşanabilir kılmak, evlatlarımıza ve gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakmak öncelikli sorumluluğumuzdur. Ak Parti asaletini, Anadolu irfanından istikametini edep ve erkandan gücünü ise milletin sinesinden ve iradesinden almaktadır. Türkiye AK Parti iktidarı ile çok önemli mesafeler kat etmiştir. Cumhurbaşkanımız Genel Başkamız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 20 yıl dolu dolu icraat ve hizmet dönemi olmuştur. Ulaşımda, sağlıkta, sosyal politikalarda, dış politika alanında, gençlik ve spor yatırımlarında, eğitimde enerjide, özelikle savunma sanayi başta olmak üzere teknolojik gelişmelerde hülasa insanımızın ihtiyacı olan her alanda bunları fazlasıyla müşahede etmekteyiz. Bugüne geldiğimizde 14 Mayıs seçiminin önemini daha iyi görüyoruz” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2023, 12:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER