banner1028

Tuncay Yurduseven Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Bafra eski ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven; 28. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Tuncay Yurduseven Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Bafra eski ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven; 28. Dönem AK Parti Samsun Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Aday Adaylığı açıklamasına Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Bafra ilçe Başkanı Av.İbrahim Semiz, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri, partililer ve çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi.

Programda konuşan AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz; “Bu yüzyıl, Türkiye yüzyılı olacak. Türkiye Yüzyılına giderken de 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz. Değerli hemşehrilerim, bu seçimde sadece adaylar değil, aday adayları değil, AK Partili üyelerin hepsinin sahada olması lazım. AK Parti var, Cumhur ittifakı var. Cumhur ittifakının karşısında kendilerini Millet ittifakı olarak lanse edip te milletle alakası olmayanlar var. Cumhur ittifakının yanında Türkiye’nin geleceği, Türkiye’nin icraatları var. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu millet seviyor. Kimler sevmiyor? Türkiye’nin ne kadar düşmanı varsa, Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında. Ancak; millet ittifakını kim seviyor? Türkiye’nin ne kadar düşmanı varsa hepsi Kılıçdaroğlu’nun kazanmasını istiyor. Bunun için Cumhur ittifakı olarak biz Cumhurbaşkanlığı seçimini Allah’ın izniyle fark atarak alacağız. Bunun yanında Cumhurbaşkanımızın yanına Milletvekili olarak da salt çoğunluk değil, ekseriyetle büyük çoğunlukla Milletvekillerimizi seçeceğiz. Türkiye’nin geleceği, Türk Milleti’nin geleceği, bizim geleceğimi buna bağlı. Onun için hep beraber, birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

AK Parti Bafra İlçe Teşkilatı önünde partililere hitap eden Tuncay Yurduseven konuşmasınd;“Kutlu bir yolcuğun ilk adımını attığımız bugünde sizleri sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kısa bir süre önce ülkemizin yasadığı asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, yaralılarımıza şifalar diliyorum. Rabbim Milletimize bir daha böyle bir acıyı yaşatmasın.

Kuruluşundan bugüne kadar, AK Parti teşkilatlarının her kademesinde onurla gururla hizmet ettim. Bugünde farklı bir kulvarda yine aynı amaç ve gayeyle sizlerin huzurundayım. Bizlere bugünleri gösterdiği için Rabbimize şükürler olsun.

İlçe başkanlığı yaptığım 6 yılı aşkın sürede yerel seçimler, genel seçimler, cumhurbaşkanlığı seçimi, halk oylaması hepsini beraber yasadık. Girdiğimiz her seçimde sizlerin de destekleriyle Bafra’mızda ve bölgemizde Türkiye ortalamasının hep üzerinde neticeler elde ettik.

Sadece seçim dönemlerinde değil, seçim dönemleri dışında da sürekli hemşerilerimizin içinde bulunarak, sıkıntılarına sorunlarına çözümler üretip çare olmaya çalıştım.

Bölgemizde de olmasını arzu ettiğimiz hangi hizmet varsa burada da olması için gayret gösterdik ve güzel sonuçlar elde ettik.

Siyasetteki bu tecrübemizi kullanarak doğup büyüdüğümüz, hatıralarımızı yaşadığımız ve geleceğe dair hayaller kurduğumuz şehrimizi daha yaşanabilir kılmak, evlatlarımıza ve gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakmak öncelikli sorumluluğumuzdur.

Değerli hemşerilerim AK Parti asaletini, Anadolu irfanından istikametini edep ve erkandan gücünü ise milletin sinesinden ve iradesinden almaktadır. Türkiye; AK Parti iktidarı ile çok önemli mesafeler katetmiştir. Bölgesel ve küresel düzeyde sözü dinlenen, takip eden değil takip edilen itibarlı ve kudretli bir Ülke konumuna gelmiştir.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkamız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın liderliğinde 20 yıl dolu dolu icraat ve hizmet dönemi olmuştur. Ulaşımda, sağlıkta, sosyal politikalarda, dış politika alanında, gençlik ve spor yatırımlarında, eğitimde, enerjide, özelikle Savunma sanayi başta olmak üzere teknolojik gelişmelerde hülasa insanımızın ihtiyacı olan her alanda bunları fazlasıyla müşahede etmekteyiz.

Bugüne geldiğimizde 14 Mayıs seçiminin önemini daha iyi görüyoruz. İşte bütün bu hizmetlerin artarak devam etmesi için, Milletimizin Güçlü bir gelecek inşası için Cumhur ittifakına verilecek destek daha da bir önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda teşkilatımızın her kademesi ile toplumun birçok kesimi ile yapmış olduğumuz istişare ve değerlendirmeler neticesinde 28. Dönem Samsun Milletvekili aday adaylığımı sizlerin huzurunda açıklıyorum.

Yapacağımız her işte “Milletimiz ne der, Hak nezdinde nasıl bir karşılık bulur” düsturu ile hareket edeceğiz.

Halkımıza yaptığımız hizmeti onlara bir lütuf gibi değil, onların sayesinde yaptığımızı hissettireceğiz. Milletimiz gönlündeki Recep Tayyip ERDOĞAN sevgisini muhabbetini istismar etmeyecek aksine yapacağımız çalışmalarla aynı ilçe başkanlığı dönemimizde olduğu gibi Sayın Cumhurbaşkanımızın gücüne güç katma gayretinde olacağız.

Bu duygularla aday adaylığımız, Samsunumuz, bölgemiz, Bafra’mız ve partimiz için hepimiz için hayırlı olsun. Çıktığımız bu kutlu yolda TÜRKİYE YÜZ YILI için hemen şimdi diyor, göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakaya teşekkür ediyor. Sizleri Allah’a emanet ediyorum. Sağolun varolun” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2023, 02:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER